Únor 2010

No není to grafika ale vyvtořila sem..

27. února 2010 v 19:46 | Kika & Veri |  Kika grafika

Napište,co si o tom myslíte.Sem dneska namalovala :)

Pozasteveno kvuli nepřítomnosti Veri i Kiki

27. února 2010 v 11:17 | Kika & Veri |  Duležité oznamy
Veri teda já jdu k babičce na prázky a tam nebudu mít velmi velkou šanci dostat se na počítač XD a Kika jde do tábora možná neco pridá když prijede večer ale to opravdu nevím.Tak se omlouváme XD Pp a hezký prázdniny všem který je maj !

Každý konec je něčeho začátek 3.Boj o holku

26. února 2010 v 18:19 | Kika & Veri |  Veri FF

.......zašeptal mi "Budeš moje holka?Nevěděla jsem co mám odpovědět. Od údivu jsem se nezmohla ani na jediné slovo.Ruky se mi třásly ale v mysli jsem si stále přehrávala jak se přibližoval.

Zíral na mě svýma očima. Moje oči stále přitahovaly ty jeho. "Nevím." po dlouhým zaváhání jsem neuměla odpovědět. Nechtěla jsem mu ublížit ale ani ostatním chlapcům co mě mají rádi jsem také nechtěla ublížit. Jeho pohled se upřel do země. "Kdy si to rozmyslíš?" zaváhavím hlasem se mě zeptal. Já se otočila a rychlým krokem jsem šla ke dveřím.Chytil mě za ruku a tuho objal. Já jsem se jeho objetí vzprela. Moje ruka vyletěla na pravou stranu jeho tváře. Na chvíli jsem zavřela oči a když jsem je otevřela stál přede mnou a na jeho pravé straně byl otisk ruky mé.

Nechtěla jsem mu dát facku. Začalo mi ho být líto. Viděla jsem na jeho tváři zklamání. Chtěla jsem být stále při něm ale asi jsem nebyla v tu chvíli připravena na tu otázku. Nevěděla jsem, že mě má rád. Kdybych to věděla tak bych určitě očekávala tu otázku a správně bych na ni odpověděla.

I kdyby jsem vědela co se chce zeptat moje srdce by bilo stejně prudce jako v tu chvíli co se ke mně přibližoval.Jak jsem měla napravit ten velký omyl co jsem udělala? Bill zvedl hlavu a viděla jsem jak se mu v očích leskla slza. "On pláče" v duchu jsem si sama pro sebe řekla. Opravdu jsem mu nechtěla ublížit. Moje tělo se nechtělo pohnout z úst mi nechtěl vyjít ani hlásek. "Tak já tedy půjdu, promiň že jsem tě otravoval, kdyby něco nikdy se to nestalo, byl bych rád kdyby si na tento den zapomněla." Bill si dal ruce do kapes a pomalým krokem šel po ulici.

"Počkej!" Konečně ze mě něco vyšlo. Bill se otočil. Rychlejším krokem přistoupil ke mně. Jeho tvář nebyla vzdálena více než 20 centimetrů. "Já, nechtěla jsem ti vlepit facku. Velmi mě to mrzí, doufám že sis to nevzal moc k srdci?" V jeho pohledu jsem videla bolest a v očích jsem viděla jako jeho jediná a poslední naděje právě vyhasla. "Ne, neboj se očekával jsem, že to řekneš. Vždyť kdo by měl rád nekonečného rebela Kaulitze. Ten co stále dělá problémy? Nikdy neměl dobrou povahu a u holek nebyl nikdy populární? Když už jsem byl populární mezi holkami tak jen kvůli tomu že se říká že jsem jednu protáhl, ale to není pravda. Ale jak vidím marně jsem si myslel, že jsi jiná než ostatní. "

Jak vyšly z úst jeho poslední slova, zarmoutilo mě to a začalo bolet u srdce. Nikdy jsem si nemyslela, že prožívá takovou bolest. "Zapomeň na mě." otočil se av dálce se ztrácel až nakonec úplně zmizel. Celou noc jsem nad tím přemýšlela. Ve škole jsem se ho bála i oslovit. Tom si mě také vůbec nevšímal. Lola se s Tomem moc dobře znala. O dva dny později se mi Lola pochválila že chodí s Tomem Kaulitzem. Každý den jsem videla Billa jak se trápí. A to všechno jen kvůli mně! Nemohla jsem dopustit aby se takto trápil. V pondělí ráno na druhý týden jsem se konečně rozhodla ho oslovit.

Když jsem konečně byla při něm někdo zakřičel "Pozor!" Když jsem se otočila vrazil do mě nějaký kluk. Po pěti až šesti minutách jsem se vzbudila. Pomalu jsem otevírala oči. "Co se mi stalo?" od bolesti mi šla prasknout hlava. "Narazil jsem do tebe promiň, nevěděl jsem že si tam, je to moje vina, že nedávám pozor kdo je přede mnou." Nevypadal špatně byl vyšší než já. Měl krátké černé vlasy s bílým melírem. Měl světle modré oči. "To nic, vlastně jsem byla nešikovná i já" dodala jsem se smíchem. "Jsi pěkná holka, neviděli jsme se už?" udivilo mě když mi řekl že jsem hezká dívka. Když to slyšel Bill začal do modro okého chlapce narážet s nadávkami. "Nech ji tak idiote!" narážel Bill. "Ale kdo se nám to ozval, že by si s ní chodil asi těžko vždyť ona má lepší vkus a nechodila by s někým takovým jako je náš super rebel Kaulitz!" Nechtěla jsem aby se hádali. Kolem nich se začal tvořit kruh. O chvíli bylo slyšet jen výkřiky ostatních žáků. "Boj, boj, boj!" ozývalo se z každé strany. "Boj to rozhodne, kdo ji získá bude to jako naše trofej."Mnoho žáků začalo křičet jméno Denny.Bill nejprve vrazil Dennyho do obličeje. Denny se nedal a poškrábat Billa na tváři. Nemohla jsem se na to dívat. Mezi tolika lidmi a výkřiky mě začala bolet hlava.Začala se mi kroutit. "Odpad!" začali křičet žáci. Dennyho moje zdraví netrápilo začal flirtovat s jinými holkami. Bill mě chytil. Tom a Lola běželi ke mně a Billovi. Lola měla velký strach.

/ Úterý /
"Kde jsem to?" viděla jsem jak přede mnou byla bílá stěna a vedle postei spal na židli Bill. "Už je nahoru!" do pokoje vešla Lola as nadšením ma vyobímala. Všechny mi postupně řekli. Řekl také, že Bill celou noc nespal a čekal až se probudím. Čekal dokud otevřu oči. Tom řekl, co přesně Bill řekl "Chci aby viděla jako první mou tvář." Že by mě měl až tak moc rád? Co když mě nemá jen rád a co když mě miluje? Byla to láska na první pohled? Dokud nenajdu na tyto otázky odpověď budu se jimi trápit.Konečně se vzbudil. Jeho oči se upreli na ty moje. "Jsem rád, že se ti nic nestalo." s úsměvem řekl.


Další díl s názvem : 4. Já to neukradl !


(Tento příběh byl fiktivní, žádná s událostí se nestala.)

Diplík pre SB Rossie Johnes

26. února 2010 v 18:13 | Kika & Veri |  Od nás

New SB Rosie Johnes diplík od ní

26. února 2010 v 18:09 | Kika & Veri |  Od vás

Každý konec je něčeho začátek 2. Tom a Bill nás zasáhly do srdce

25. února 2010 v 18:37 | Kika & Veri |  Veri FF
"Opravdu?" s vytřeštěnýma očima jsem na ni dívala. "Takže si se zamilovala do Billovho bratra?" Sedla jsem si na postel a chvíli jsem o tom přemýšlela."Crrr" ozval se zvonek. "Jdu otevřít!" skričala jsem. Před dveřmi stála Jessica. "Můžu dál?" Zeptala se. "Jasně pojď dál." Vyšli jsme nahoru. Lola a Jessica se přivítali.Jessica začala mluvit jako jí bylo na prázdninách. Ja se ji vůbec nevnímala. Stále jsem myslela jen na Billa. Zdál se mi jiný než ostatní kluci. V myšlenkách jsem si stále zobrazovala jeho tvář. Nevadilo mi že je o rok starší než já ani to že se maluje. Byl přece jiný a kvůli tomu jsem ho měla ráda. "Co?" vykřikla jsem kdy se mnou Lola třásla. "Zobuď se!"křičeli na mě."Vždyť já jsem nespala jen sedím na posteli." udiveně jsem koukala."Stále si opakovala slova,, Je krásný a jeho úsměv je okouzlující,,"Nevěděla jsem co mám říct. Jako kdyby moje myšlenky co jsem chtěla vyjádřit samy mi začaly padat na jazyk. Nezmohla jsem se ani na rozloučení. Myslím, že Lola a Jessica neodcházeli ode mne nadmíru spokojeny. Určitě je bude trápit o kom jsem mluvila.

Druhý den / Středa /

Já osobně středy nenávidím kvůli tělesné výchově. Vše šlo hladce dokud nenastala pátá hodina. Šli jsme do sportovní haly. Kluci a dívky se šli převléknout. Nastoupili jsme si do dvou řadách.

Měli jsme mít gymnastiku. Učitel nás nenechal vydechnout ani minutu. Po první hodině jsem byla vyčerpaná jako kůň.Šla jsem k lavičce. Vzala jsem klíče od dívčí šatny. Otevřela jsem dveře.

Vybrala jsem si láhev. Napila se. Když jsem zamkla šatnu slyšela jsem vycházet zvuky s chlapecké šatny. Byl to velký křik. Nechtěla jsem vjíždět do chlapecké šatny, tak jsem jen dívala přes klíčovou dírku.Viděla jsem jak tam Bill stojí bez třička a jeho bratr na něj křičí. "Jak si to mohl udělat?" křičel na Billa jeho bratr. "Já jsem nic neukradl proč vždy obviňuješ mě Tom proč?!" Bill skřičel na Toma.Nechtěla jsem aby se hádali, ale také jsem tam nemohla jen tak vejít. Stále na sebe křičeli a křičeli. Hrnuly se mi slzy do očí když jsem viděla jak se hádají.Tom nakonec otevřel dveře za kterými jsem stála já. Chvíli se na mě díval. Bill jen kroutil hlavou. "Slyšela jsi to?" zeptal se Tom. Zvedla jsem hlavu se slzami v očích jsem přikývla na souhlas. Bill vstal a běžel ke mně. "Nemůžeš to nikomu říct, nyní je to naše malé tajemství ano?" chytil mě za ruku a hladil mi ji. "Ano, bude to naše malé tajemství" řekla jsem potichu.Tom se celou tělesnou spolu s Billem na mě dívali. Mne stále hrmelo hlavou o čem se to asi hádali kdo co ukradl? Nevěděla jsem na tuto otázku najít odpoveď.Telesná výchova skončila a všichni se vydali domů. Bill, Tom a Lola se se mnou rozloučili až při mém domě. Když jsem viděla že Lola a Tom odjíždějí spolu a pomalu se v dálce ztrácejí začala jsem dívat na Billa který stále stál před naším domem. Přistoupila jsem k němu blíž a čekala jsem odpověď na otázku,, Proč tu stojíš?,,. Bill se znovu na mě podíval jeho krásnýma očima. Když se na mě díval dlouhým a čistým pohledem začalo mi bít srdce jako nikdy předtím.Jeho tvář se pomalu přibližovala. Čím byl blíž tím mi srdce více bilo. Očekávala jsem polibek na který jsem čekala od svého narodení.Nechcela jsem zavřít oči protože jsem nechtěla zapomenout na tuto chvíli. Když se už špička jeho nosu dotýkala toho mého zavřel oči a ...


Další díl s názvem: 3.Boj o holku(Tento příběh byl fiktivní, žádná s událostí se nestala.)


Každý konec je něčeho začátek 1.Proč právě on?

24. února 2010 v 20:10 | Kika & Veri |  Veri FF
Tento příběh začíná tak jako ostatní ve škole. Nejčastější budova kde se děti setkávají. Jsem jen obyčejná holka. Budu mít teprve 12 let. Moje třída není ničím výjimečná. Narodila jsem se v čechách ale žiji v nemecku. V čechách jsem byla jen dva roky od svého narození.

Říká se, že každý je něčím výjimečný. Každý má v sobě něco zvláštního co jiný lidé nemají. Já jsem ještě své vnitřní kouzlo nenašla. Stále ho hledám a věřím že sama ho nenajdu.Budu potřebovat pomoc člověka kterému budu věřit. Zatím jsem takového člověka nenašla ale věřím, že jednou ho nebo ji najdu. Skoro by se se zapomněla představit ,jmenuji se Charlote (Šarlota). Můj příběh začíná úterý ve škole, třetí hodina.


Do třídy vstoupila naše učitelka dějepisu. "Sedni te si" ozvala přísným hlasem. Vytáhla nějaké papíry. Všem dětem ve třídě začalo bít srdce. "Žádný test neměl být" říkal si v duchu asi každý z nás. "Rozdejte papíry, ale nejdříve se posaďte chlapec dívka." Ja jsem nechtěla sedět z žádným chlapcem. Já a ještě jeden vyšší chlapec jsme zůstali stát před tabulí."Ti co zůstali si sednou spolu" prohlásila učitelka když už všichni seděli jen my dva jsme zůstali stát. Sedli jsme si do poslední lavice. Když už měl každý v lavici jeden papír učitelka napsala na tabuli "Na papír napíšete jak byste se cítili kdyby jste měli dát jako rodiče své dítě oběsit" Mnoho žáků roli nepochopilo. Učitelka s posledních sil vysvětlovala co mají na papír napsat.Po deseti minutovém tichu se kluk na mě podíval a spustil "Ty si Charlota?" Na znak jsem přikývla hlavou."Já jsem Bill." Ozval se znovu a asi čekal odpověď. No ja jsem stále nic neříkala. "Tak co napíšeme?" konečně jsem promluvila z dlouhého kómatu. "Myslím, že pokud by si byla matka a ja otec bylo by nám to líto ne?"Začali jsme psát a za patnáct minut jsme měli zapsán celý papír.Učiteľka dala zvolení jednomu žákovi posbírat papíry. "A budete to známkovat?" ozval se hlas z přední lavice. "Samozřejmě, že to budu známkovat čemu bych vám to pak dávala."Po skončení dlouhého dějepisu si kluk ode mě neodsadl no dále jsme pokračovali v dlouhým rozhovoru.


Konečně zazvonil zvonek. Žáci ze školy utíkali s velkým křikem a štěstím."Hej, počkej na mě!" Ozval se ze zadu známí hlas. Vyčerpaný Bill mě nakonec doběhl. Vedle něj stál stejně vysoký chlapec. Měl dredy. "Doprovodím tě domů?" naléhal Bill. "Ne, ja jdu se svou kamarádkou promiňte." Po dokončení věty ma Bill chytil za ruku a smutným pohledem mi díval do očí. Jeho oči jsem poprvé viděla v takovém světle. Měl jejich čokoládově hnědé. Nemohla jsem od nich odtrhnout pohled. "Charlota! Tak jdeš?"zvolala Lola. "Můžeme jít s vámi, když tě tedy nemůžeme doprovodit samy půjdeme spolu s tvou kamarádkou." Bill stále držel pevně mou ruku. "Dobře tedy, pokud tak naléháš pojďme." Alespoň jednou za život jsem udělala dobré rozhodnutí.


"Konečně doma." Lola šla samozřejmě se mnou. "Nevíš kdo byl ten druhý chlapec vedle Billa?" vyzvídala Lola. "Ne, proč tě to tak zajíma?" zeptala jsem se. Lola chvíli nic neříkala. "Zdá se mi být milý a pěkný." Po odpovědi Lola zrudla.


Další díl s názvem : 2. Tom a Bill nás zasáhly do srdce


(Tento příběh byl fiktivní, žádná s událostí se nestala.)

Fan Fiction

24. února 2010 v 18:13 | Kika & Veriobrazky z filmu DN

24. února 2010 v 17:00 | Kika & Veri |  Death note

Matsuda a Melo obrázky

24. února 2010 v 17:00 | Kika & Veri |  Death note

Light a Misa obrázky

24. února 2010 v 16:59 | Kika & Veri |  Death note

Wallpapers FMA

24. února 2010 v 16:57 | Kika & Veri |  Full Metal Alchemist
http://b.imagehost.org/0903/FullMetalAlchemist01.jpg
http://www.lugaluda.com/wp-content/uploads/2009/05/brotherhood-full-metal-alchemist-episode-4.jpg
http://www.freewebs.com/lmcat/full_metal_alchemist1.jpg
http://www.lugaluda.com/wp-content/uploads/2009/05/brotherhood-3-full-metal-alchemist-episode-3.jpg
http://msit8q4.wikispaces.com/file/view/medium_full_metal_alchemist.jpg
http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/cartoons/fullmetalalchemist/fullmetal_alchemist_2.jpg
http://www.epicarena.org/images/full-metal-alchemist-wallpaper-06.jpg
FullMetalAlchemist-001.jpg Full Metal Alchemist image by MJF7108
http://sydia.altervista.org/_altervista_ht/IMAGEFullMetalAlchemist26bis.jpg
http://www.animemaster.info/fma.jpg
http://enimaanime.files.wordpress.com/2008/07/full_metal_alchemist_23.jpg
http://www.freewebs.com/darknefvampire666/vampires/Vampires/20061231161356.jpg
http://www.freewebs.com/darknefvampire666/vampires/Vampires/47.jpg
http://www.lugaluda.com/wp-content/uploads/2009/05/brotherhood-5-full-metal-alchemist-episode-5.jpg

Malé deti FMA

24. února 2010 v 16:55 | Kika & Veri |  Full Metal Alchemist
PDVD_032.jpg Kid Edward image by FullmetalAlchemistfan2385YAK5CALM7VGQCASGU5WQCAXWIWWFCA4J8KE.jpg Kid Edward image by Anime13bleach31edelric1.jpg Edward's kid image by Sora_Light_Of_Hopewinry04.jpg winry child image by Ilobveu2alphonse.jpg Alphonse aromour and kid image by fullmetalwolf99b191987c.jpg Winry, Edward, and Alphonse image by BloodyVengance3-1.jpg Winry, Edward, and Alphonse image by BloodyVengancefamilyphoto1.jpg Family Photo image by hagane_no_chibichan

Chceš se stát naším SB?

22. února 2010 v 18:25 | Kika & Veri
Sháníme nová SB!Naše SB musí být věrní jako pes XD.Nemyslím to doslovne stačí když na náš blog přijedou alespoň raz týdenne a napíšou koment.Když budete pozastaveni pŕeden ohlásnete.Je nám jedno či bude naše SB mít blog o anime nebo o nečem jiným hlavne ať je spolohlyvý XD.Když tedy budete splnet tyhle podmínky tak se zapište:
1-Jméno
2-Blog
3-Co na diplom

Reklamy

22. února 2010 v 18:18 | Kika & Veri
Myslím , že každý znás nemá rád když někdo napíše komentář ve tvaru: "Ahoj!Máš hezký blog prosímte nehlásla by si me tady ***** " anebo když chcete napísat reklamu na náš blog nepíšte slovami "neber to jako reklamu , promiň že sem si nevšimla v menur reklamy" .
Tohle nás přivádí k šílenství když někdo napíše komentář a myslí to jako reklamu nech to napíše SEM!Je to jasne vydno v menu jen blbec by si to nevšiml (bez urážky milí blogeři).Takže myslím že mluvím za všechny , když napíšete reklamu sem hlásneme , koukneme na váš blog a když budou dobrý podmínky přihlásime se do souteží.Ale když to napíšete jinde než sem tak to budeme ignorovat. Díky za pochopení.

Kakashi

21. února 2010 v 18:07 | Kika & Veri |  Naruto

Team 7

21. února 2010 v 18:04 | Kika & Veri |  Naruto

Sakura

21. února 2010 v 18:02 | Kika & Veri |  Naruto

Sasuke Uchiha

21. února 2010 v 17:53 | Kika & Veri |  Naruto


Tokio Hotel - Word behind my wall

21. února 2010 v 17:45 | Kika & Veri |  TH videá

Tokio Hotel - Live every second

21. února 2010 v 17:43 | Kika & Veri |  TH videá

Tokio Hotel - Love is Dead

21. února 2010 v 17:42 | Kika & Veri |  TH videá

Něco o mě(Kika)

21. února 2010 v 17:37 | Kika & Veri |  Kika
Jméno:Kristýna
Příjmení:Machová
Věk:12
Narodení:17.11.1997
Bydlište:Tišnov (kousek od Brna)
Email:KikaMachova@seznam.cz
Icq:280-440-343
Skype:nemám
Národnost:ČESKÁ!
Adresa na FB:Kristýna Machová

Tokio Hotel

21. února 2010 v 17:36 | Kika & Veri


Neji and Tenten

21. února 2010 v 17:23 | Kika & Veri |  Naruto
http://www.graphicsdb.com/data/media/433/Neji_and_Tenten.jpgTenTen_Neji.png neji and tenten image by blackwolf171http://www.foroswebgratis.com/imagenes_foros/1/4/9/2/3/609233Neji%20y%20tenten.jpghttp://www.freewebs.com/narutardsrus/nejitenten.bmphttp://farm3.static.flickr.com/2144/2188369910_9a67482c24.jpg?v=0http://img3.ak.crunchyroll.com/i/spire1/06282008/8/8/a/f/88af3ee9681d40_full.jpghttp://lh3.ggpht.com/_fjKay4uL2AA/R7jw7JB6SiI/AAAAAAAAAQ8/l1M9kc_ENSc/1_497173ee-_-Neji3991-_-1126429414-1.jpghttp://farm3.static.flickr.com/2318/2239684464_b6786f652a_o.jpghttp://th01.deviantart.com/fs14/300W/f/2007/116/c/2/Neji_and_Tenten_by_akari88.jpghttp://fc07.deviantart.com/fs49/f/2009/185/9/e/Neji_and_TenTen_REQUEST_by_Feiuccia.jpghttp://th01.deviantart.com/fs13/300W/f/2007/049/9/8/11__Sadness___NejiTen_by_sapphireluna.jpghttp://media.animegalleries.net/albums/userpics/62145/nejitentired5sr.jpg513109-4120341.jpg nejiten image by AleSwanwpscenerb.gif neji and tenten image by GaaraXdemond_child1.jpg tenten and neji image by julane_photosnejitenten.jpg neji y tenten image by neji_tentenTenTenPunch.jpg Neji and Tenten image by audreytrigonejitenten-1.jpg Tenten and Neji image by audreytrigonejitenten2.jpg Tenten and Neji image by audreytrigonaruto_leeteam0038.jpg Tenten and Neji image by audreytrigonaruto_leeteam0077.jpg Tenten and Neji image by audreytrigoten9.jpg Tenten and Neji image by SangoGraphics8d88eca9.png tenten and neji chibi image by animechick_16ghte.jpg Neji Tenten backs image by jviv1nejiten2.jpg nejiten image by Amparker_2008211812ld158fwle4.jpg tenten and neji image by brazzlelove24
http://i99.photobucket.com/albums/l301/Heartless_Nobody/Vocaloids/Rin%20and%20Len%20Kagamine/KAGAMINE_RIN_by_zioru.gif
Veri osobný blog:Yellow-pribehy
Kika osobný blog:Avril-best-4ever

SB: