Full metal panic postavy

21. února 2010 v 12:43 | Kika & Veri
Sousuke
Jeden z nejlepších vojáků Mithrilu. Krycí jméno Urzu 7. Je mu asi 17, ale moc o životě teenagerů neví. Je to opravdu profesionální voják, ale jako mladý kluk je na tom hoooodně špatně. Gaourona přemohl díky novému typu robota s vlastností Lambda Drive. Robot čte myšlenky, toho, kdo v něm je. Je seržant. Místo dovolené byl povolán na hlídání jedné z Utajených a tráví dny na střední škole. Kaname následuje na každém kroku, bydlí hned vedle ní, určitě se mu líbí, ale jeho klidná povaha je trochu jiná než známe ! Vytahuje zbraně, kde může a s Kaname mají zvláštní vztah, komunikuje s ní jako s normální kamarádou, to se o jeho vztahu k Tesse říct nedá. Nedává na sobě nic znát, ale občas nad sebou ztratí kontrolu !

Kaname
16-letá studentka střední školy, neměla ani tušení dokud nepotkala Sousukeho, že má schopnost vyznat se ve všem, co se týká ,,černé technologie". Ale díky tomu pak Sousukemu pomáhá s ovládáním Lambda Drivu. Našeho seržanta měla napřed za blázna, ale je strašně tvrdohlavá a nepřízná, že jsou přátelé natož, že k němu něco cítí! Mlátí ho, ale vším, co má po ruce a ječí na něj…..chudák…. Ale své city mu dává najevo, bojí se o něj :-).

Tessa Testarossa
apitánka celé centrály Mithrilu, ponorky, kterou sama vymyslela a patří také k Utajeným. Kdo Fumoffu viděl, tak ví, že už od prvních dílů projevu o seržanta Sagaru, nějakou velkou starost. Je milá, ale své city k Sousukemu dává najevo nejen jemu. Ovšem Kaname ji za tohle tak trochu nenávidí xD,ptž i když se bojí přiznat co k Sosukemu cítí má ho ve skutečnosti ráda :)

Melissa Mao
25-letá rodačka z Ameriky, bývalá mariňačka, která se přidala poté k organizaci Mithril a získala do týmu dva z nejlepších. Krycí jméno má Urzu 2 a ráda si zapálí a chlastá :-D. S Tessou jsou docela kamarádky, ale nějaký podobný vztah jako je mezi Kaname a Sousukem, je mezi ní a Kurzem.

Kurz Weber
Kurzovi je 19 a krycí jméno Urzu 6. Narodil se v Japonsku, ale vypadá jako rozený Němec. Myslí si, že je neodolatelný, taky právě to ho dostává do sporů s Melissou :-D. Co se Kaname týče, je z ní celý pryč a dost nadává Sousukemu, aby se k ní choval víc hezky, což mu musíme zatleskat :-D.

Gauron
Tento týpek je asi nejhorší a největší nepřítel Mithrilu, chce získat Kaname, protože je utajená. Chce umět ovládat Lambda drive ! Asi už 3× ho zneškodnili, a pokaždé přežil. Ale nastane díl, kdy ho Sousuke zneškodní a to nadobro!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
http://i99.photobucket.com/albums/l301/Heartless_Nobody/Vocaloids/Rin%20and%20Len%20Kagamine/KAGAMINE_RIN_by_zioru.gif
Veri osobný blog:Yellow-pribehy
Kika osobný blog:Avril-best-4ever

SB: