Každý konec je něčeho začátek 3.Boj o holku

26. února 2010 v 18:19 | Kika & Veri |  Veri FF

.......zašeptal mi "Budeš moje holka?Nevěděla jsem co mám odpovědět. Od údivu jsem se nezmohla ani na jediné slovo.Ruky se mi třásly ale v mysli jsem si stále přehrávala jak se přibližoval.

Zíral na mě svýma očima. Moje oči stále přitahovaly ty jeho. "Nevím." po dlouhým zaváhání jsem neuměla odpovědět. Nechtěla jsem mu ublížit ale ani ostatním chlapcům co mě mají rádi jsem také nechtěla ublížit. Jeho pohled se upřel do země. "Kdy si to rozmyslíš?" zaváhavím hlasem se mě zeptal. Já se otočila a rychlým krokem jsem šla ke dveřím.Chytil mě za ruku a tuho objal. Já jsem se jeho objetí vzprela. Moje ruka vyletěla na pravou stranu jeho tváře. Na chvíli jsem zavřela oči a když jsem je otevřela stál přede mnou a na jeho pravé straně byl otisk ruky mé.

Nechtěla jsem mu dát facku. Začalo mi ho být líto. Viděla jsem na jeho tváři zklamání. Chtěla jsem být stále při něm ale asi jsem nebyla v tu chvíli připravena na tu otázku. Nevěděla jsem, že mě má rád. Kdybych to věděla tak bych určitě očekávala tu otázku a správně bych na ni odpověděla.

I kdyby jsem vědela co se chce zeptat moje srdce by bilo stejně prudce jako v tu chvíli co se ke mně přibližoval.Jak jsem měla napravit ten velký omyl co jsem udělala? Bill zvedl hlavu a viděla jsem jak se mu v očích leskla slza. "On pláče" v duchu jsem si sama pro sebe řekla. Opravdu jsem mu nechtěla ublížit. Moje tělo se nechtělo pohnout z úst mi nechtěl vyjít ani hlásek. "Tak já tedy půjdu, promiň že jsem tě otravoval, kdyby něco nikdy se to nestalo, byl bych rád kdyby si na tento den zapomněla." Bill si dal ruce do kapes a pomalým krokem šel po ulici.

"Počkej!" Konečně ze mě něco vyšlo. Bill se otočil. Rychlejším krokem přistoupil ke mně. Jeho tvář nebyla vzdálena více než 20 centimetrů. "Já, nechtěla jsem ti vlepit facku. Velmi mě to mrzí, doufám že sis to nevzal moc k srdci?" V jeho pohledu jsem videla bolest a v očích jsem viděla jako jeho jediná a poslední naděje právě vyhasla. "Ne, neboj se očekával jsem, že to řekneš. Vždyť kdo by měl rád nekonečného rebela Kaulitze. Ten co stále dělá problémy? Nikdy neměl dobrou povahu a u holek nebyl nikdy populární? Když už jsem byl populární mezi holkami tak jen kvůli tomu že se říká že jsem jednu protáhl, ale to není pravda. Ale jak vidím marně jsem si myslel, že jsi jiná než ostatní. "

Jak vyšly z úst jeho poslední slova, zarmoutilo mě to a začalo bolet u srdce. Nikdy jsem si nemyslela, že prožívá takovou bolest. "Zapomeň na mě." otočil se av dálce se ztrácel až nakonec úplně zmizel. Celou noc jsem nad tím přemýšlela. Ve škole jsem se ho bála i oslovit. Tom si mě také vůbec nevšímal. Lola se s Tomem moc dobře znala. O dva dny později se mi Lola pochválila že chodí s Tomem Kaulitzem. Každý den jsem videla Billa jak se trápí. A to všechno jen kvůli mně! Nemohla jsem dopustit aby se takto trápil. V pondělí ráno na druhý týden jsem se konečně rozhodla ho oslovit.

Když jsem konečně byla při něm někdo zakřičel "Pozor!" Když jsem se otočila vrazil do mě nějaký kluk. Po pěti až šesti minutách jsem se vzbudila. Pomalu jsem otevírala oči. "Co se mi stalo?" od bolesti mi šla prasknout hlava. "Narazil jsem do tebe promiň, nevěděl jsem že si tam, je to moje vina, že nedávám pozor kdo je přede mnou." Nevypadal špatně byl vyšší než já. Měl krátké černé vlasy s bílým melírem. Měl světle modré oči. "To nic, vlastně jsem byla nešikovná i já" dodala jsem se smíchem. "Jsi pěkná holka, neviděli jsme se už?" udivilo mě když mi řekl že jsem hezká dívka. Když to slyšel Bill začal do modro okého chlapce narážet s nadávkami. "Nech ji tak idiote!" narážel Bill. "Ale kdo se nám to ozval, že by si s ní chodil asi těžko vždyť ona má lepší vkus a nechodila by s někým takovým jako je náš super rebel Kaulitz!" Nechtěla jsem aby se hádali. Kolem nich se začal tvořit kruh. O chvíli bylo slyšet jen výkřiky ostatních žáků. "Boj, boj, boj!" ozývalo se z každé strany. "Boj to rozhodne, kdo ji získá bude to jako naše trofej."Mnoho žáků začalo křičet jméno Denny.Bill nejprve vrazil Dennyho do obličeje. Denny se nedal a poškrábat Billa na tváři. Nemohla jsem se na to dívat. Mezi tolika lidmi a výkřiky mě začala bolet hlava.Začala se mi kroutit. "Odpad!" začali křičet žáci. Dennyho moje zdraví netrápilo začal flirtovat s jinými holkami. Bill mě chytil. Tom a Lola běželi ke mně a Billovi. Lola měla velký strach.

/ Úterý /
"Kde jsem to?" viděla jsem jak přede mnou byla bílá stěna a vedle postei spal na židli Bill. "Už je nahoru!" do pokoje vešla Lola as nadšením ma vyobímala. Všechny mi postupně řekli. Řekl také, že Bill celou noc nespal a čekal až se probudím. Čekal dokud otevřu oči. Tom řekl, co přesně Bill řekl "Chci aby viděla jako první mou tvář." Že by mě měl až tak moc rád? Co když mě nemá jen rád a co když mě miluje? Byla to láska na první pohled? Dokud nenajdu na tyto otázky odpověď budu se jimi trápit.Konečně se vzbudil. Jeho oči se upreli na ty moje. "Jsem rád, že se ti nic nestalo." s úsměvem řekl.


Další díl s názvem : 4. Já to neukradl !


(Tento příběh byl fiktivní, žádná s událostí se nestala.)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
http://i99.photobucket.com/albums/l301/Heartless_Nobody/Vocaloids/Rin%20and%20Len%20Kagamine/KAGAMINE_RIN_by_zioru.gif
Veri osobný blog:Yellow-pribehy
Kika osobný blog:Avril-best-4ever

SB: