Duben 2010

Každý konec je něčeho začátek 10.Oddělení

17. dubna 2010 v 13:08 | Kika & Veri
"Kaulitz odstoup od slečny Charlote hned!" Bill na poprvé nic neslyšel a pokračoval v činnosti. No já jsem na poprvé zůstala stát a snažila se Billa odsunout ode mne. Bill vůbec nevnímal jako kdyby měl svůj svět od kterého ho nikdo nedostane. "Neslyšel si !!!!" Tentokrát učitelka zakřičela 3 krát hlasitěji a 3 krát rozzuřeněj. Bill se odsunul a díval na učitelku jejíž tvář byla pokryta rudým  pigmentem. "Do ředitelně hned !!!!" Učitelka popadla Billa za rameno a táhla ho dolů schody přičemž zakřičela "Charlota ty také!" Bill se nechal unášet učitelkou. Zatímco ho unášela dolů po schodech stále zíral na mě. Nemohl odtrhnout oči ze mne. ,, Klop klop nebo spíše bum, bum,, učitelka se snažila dobouchat do ředitelny. "Vstupte." ozval se milý a utlumený hlas. Po 17 minutách dokud učitelka horlivě všechno řediteli vysvětlovala jsme já a Bill seděli na kancelářských židlích přičemž jsme koukali jeden na druhého. "Takže takhle to všechno bylo, děkuji paní Oless, můžete odejít já jim trest vyberu sám bez vaší pomoci." Po tomto se rozčílená učitelka otočila ke dveřím a bouchla nimi.
"Tak víte co jste udělali že?" Milým hlasem se k nám přihovoril.Oba jsme na znak souhlasu pokývli hlavou. "Víte, že jsou sexuálně věci v této škole zakázáne ,že ano?" Zase jsme jen souhlasili. "Tak proč jste to udělali?" Já jsem se nezmohla ani na slovo ,když jsem chtěla otevřít ústa a konečně něco říct Bill mě chytil za koleno. Podívala jsem se mu do očí. Jeho oči mi říkali,, nic neříkej všechno to vysvětlím sám,,. Tak jsem ani nic neřekla a Bill spustil: "Víte pane bylo to takto, od včera spolu mi dva chodíme a byli jsme dlouho venku až do půl noci a Charlota se nestíhala učit neboť musela být se mnou a dneska usnula takže ji učitelka vyvolala k tabuli a Charlota nic nevěděla a Lola se za ni postavila a já jsem spustil na učitelku že Charlotu miluju, ji to rozzuřilo a tak nás poslala za dveře přesněji do ředitelny a moje pocity jsou tak silné že jsem se neovládl a začal jsem ji líbat víte a když učitelka otevřela dveře viděla nás a spustila strašný řev já jsem nepřestal protože Charlotu moc miluju ale ona si uvědomila že je to špatné tak přestala a snažila se mě upozornit že je tu učitelka . Takže když to shrnu za všechno můžu já. " Bill vše vysvětlil ani ne za půl minuty. "Takže ztrestejte jen mě a Charlote dejte jen podmínku prosím." naléhal Bill na ředitele.
"Bill mohu s tebou mluvit o samotě?" Bill vstal a vešel s ředitelem do druhé místnosti. "Bill chápu ale máš jen 12 nemůžeš ji natolik milovat jak říkáš." Billovy oči se zaleskli a hlavu sklonil dolů. "Mám 12 ale láska se zrodí v lidském srdci jakmile se člověk narodí, každý člověk na světě si vybere tu svou lásku a já jsem si ji už vybral, pane srdci nerozkážete ale jen můžete tiše čekat co se stane." Po této větě ředitel pochopil, že ať Billa jakkoli přesvědčuje vždy bude stát za mnou. Znovu vešli do místnosti kde jsem byla já. "Takže je rozhodnuto. Charlota ty dostaneš podmínku takže tvoji rodiče o tomto incidentu nebudou vědět. Ty Bill dostaneš zákaz přibližovat se k Charlote více než 40 metrů a promiň ale zákony jsou zákony budeš přeložen na druhú školu společně ze svým bratrem." Podle mě to bylo velmi nespravedlivé, když ředitel řekl že Bill bude přeložen na druhou školu spustil se vodopád slz z mých očí. "Jste spokojeni se svými tresty?" Bill vstal podal řediteli ruku a řekl: "Děkuji Vám. Jste správný muž vím že za moje činy budu trpět několik let ale je to správné rozhodnutí. Jsem spokojen ze svým trestem."
Nemohla jsem nic dělat jen čekat a dívat jak se to bude vyvíjet. Na druhý den když jsem přišla do školy Tomova a Billova lavice byla prázdná. Lola byla celá v černém jako kdyby někdo umřel. Popošla ke mně. Čekala jsem vztek protože já a Bill jsme zničili vztah i Lole a Tomovi. No Lola mě objala a začala potichu plakat. Takto šli dny za dny. Nikdy se mi Bill neozval ani Lole se Tom neozval. Myslela jsem si že na mě zapomněl a všechno hodil za hlavu. Ubíhaly hodiny, dny, týdny, měsíce a roky co jsem naposledy Billa a Toma viděla.
/ 26.4 Pátek /
Lola a já jsme se vybrali nakupovat, protože mi chce Lola něco koupit k mým 18 narozeninám. "Co řekneš?" Lola vzala do rukou žluté šaty po kolena a kroutila se před zrcadlem. "Heh sluší ti ale nepřišli jsme sem vybrat můj narozeninový dárek?" Lola položila šaty a skokem přišla ke mně. "Ehmm tak co by sis představovala jako nejvhodnější dárek?" zeptala se Lola. "Ehm .. nevím ..." Lola se usmála a řekla: "Okejky andílek můj tak já ti něco vyberu sama a ty jen komentuj ano?" Přikývla jsem. Lola mě chytila za ruku a tahala za sebou. Trvalo 4 hodiny dokud Lola našla správný dárek pro mě k narozeninám.
"Spokojená s dárkem?" Přikývla jsem i když můj dárek od mé nejlepší kamarádky mohl překročit cenu 40 eur. (V Německu je hlavní měna Euro). Po nekonečných nákupech jsme si šli sednout do nedaleké kavárny. V kavárny jsme si sedli blízko televize protože měli zapnutý hudební kanál ve kterém zrovna běžel nový videoklip Avril Lavigne. Je to Lolina nejoblíbenější zpěvačka tam jsme si sedli co nejbližší abychom co nejlépe viděli na detaily videoklipu. "Oww tento videoklip byl opravdu horký." ozvala se žena v televizi po videoklipu. "A teď máme horkou nabídku pro všechny mladé dámy! Milé dámy a slečny nabízíme Vám 2 lístky na koncert Tokio Hotel, zatím nejproslulejší a nejlepší skupiny v Německu. Stačí odpovědět na otázku .... Jsou Bill Kaulitz a Tom Kaulitz opravdu dvojčata?. .... po A - ano ...... po B - ne, takže berte telefony do rukou a vytočte číslo 0856667892 kdo zavolá první a odpoví správně bude mít ještě i CD s podpisy celé skupiny Tokio hotel, tak zavolejte hned teď ! " Lola vytáhla telefon a odpověděla samozřejmě správně. "Tak půjdeš se mnou na ten koncert že?" naléhala Lola abych s ní šla na na koncert Tokio Hotel. "Ovšem že půjdu s tebou." Nakonec mě přesvědčila. "A kdy se jde na ten koncert?" Lola pokrčila rameny a najednou její pípol mobil. Měla zprávu. Otevřela ji v ní stálo: Vyhráli jste dva lístky na koncert Tokio Hotel. Koncert bude 27.4. Lístky přijdou zítra ráno na vaši poštovní adresu. Děkujeme. "Cože? Na moje narozeniny budu na hlučném koncertě Tokio Hotel?"

Další díl s názvem :11.Osudové setkání

(Tento příběh byl fiktivní, žádná s událostí se nestala.)

I wanna sex you up

15. dubna 2010 v 16:52 | Kika & Veri |  Jiná hudba

Našel jsi mě,a změnil mi život k lepšímu 3.díl

6. dubna 2010 v 21:13 | Kika |  Kika FF
a je tu tu 3.díl povídky Našel jsi mě,a změnil mi život k lepšímu.Přeji hezké čtení!


Našel jsi mě,a změnil mi životk lepšímu 2.díl

5. dubna 2010 v 18:12 | Kika |  Kika FF
Tak a je tu 2.díl povídky..přeji hezké čtení!


Avril Lavigne-Complicated

5. dubna 2010 v 18:08 | Kika & Veri |  Jiná hudba


Uh Huh
Life's like this
Uh Huh
Uh Huh
That's the way it is

Každý konec je něčeho začátek 9.Rozpoutaná válka

5. dubna 2010 v 10:19 | Kika & Veri |  Veri FF
/ Úterý ráno /
Převlékla jsem se utíkala jsem do školy.Koukla jsem se na hodinky a už bylo 7:45. "Sakra přijdu pozdě!" skričala jsem na celou ulici přičemž jsem běžela tak rychle jak jsem jen vědela.Vzdiť jsem byla strašně dlouho do noci venku jak jsem se měla vyspat? Akorát když jsem byla před školou ředitel zavíral bránu školy. "Počkejte!" udýchaná jsem doběhla až do šatny kde jsem se přezula rychlostí světla běžela nahoru po schodech. Proč musíme mít třídu až na třetím patře? Zastavila jsem se před dveřmi a přiložila ucho ke dveřím abych slyšela zda je už učitelka ve třídě. Za dveřmi bylo mnoho zvuků které jsem nemohla rozeznat dokud učitelka nezkřičela "Ticho, budete psát školní řád!" Žáci  po jejím výkřiku ztichli. "Tak kdo nám dnes chybí?" učitelka se ptala přičemž jsem věděla, že nahlásí i mě. "Lola vstaň a nahlas mi chybějících žáků! Slyšela jsem jak se odsunula židle a Lola začala hlásit:" Katy, Daniell a ehm ... to je asi vše .. ne ještě chybí Charlota ... Charlota? "Jak dopovědela větu vešla jsem do třídy.Učitelka ukázala rukou abych šla blíž k ní." Kde jsi byla? "Nevěděla jsem jestli mám říct, že jsem usnula nebo si vymyslet nějakou výhovorku.Najhorší na tem bylo, že první hodinu v úterý máme zeměpis. Na zeměpisu jsme měli nejhorší učitelku na  celý škole.
"Usnula jsem ale toto bylo první krát a slibuji, že i naposledy." Učitelka mě poslala za trest do poslední lavice kde jsem měla sedět celou hodinu sama. Naštěstí přede mnou byla Lola. "Tak koho si dnes vyvoláme?" Učitelka pravidelně vyvolávala žáků ze špatnými známkami, já jsem měla jen jednu trojku a více dvojek než jednotek. "Ehm ... tak naše Šípková Růženka pojď nám něco říci o Severní Americe." No supr vytáhla akorát mě. Vůbec jsem se neučila. Postavila jsem se před velkou mapu která byla větší než já. "Ehm ...." zmohla jsem se jen na nesmyslné slova. Nevěděla jsem o Severní Americe ani jedinou větu, protože včera jsem se vůbec neučila na zeměpis protože jsem se spoléhala na moje štěstí. "Tak nic nám neřekneš, to chceš mít 5?" zeptala se učitelka po 5 minutovém tichu. "N. .. e .." vykoktala jsem ze sebe. "Nemám na výběr nic si nám o Severní Americe neřekla takže dostaneš 5." Podešla jsem k učitelka přičemž jsem dobře věděla, že to nemyslela ze srandy a tuto známku mi jen tak lehce neodpustí. "A když ji někdo zastoupí?" vykřikl někdo ze zadní lavice. "Kdo to byl ať se postaví." Postavila se Lola. "Co si tím myslela Lola?" Lola se za mne obětuje a půjde odpovědet místo mě? Tomu říkám správná kamarádka která se nebojí postavit kvůli kamarádce učitelem.
"Zda by jste jí odpustili tu 5 kdyby šel někdo namísto jí." Učitelka vstala přišla až k Lole. Bála jsem se, že její vynadá do tváře. "Šla by si namísto její?" Lola zvedla hlavu a bez jakéhokoliv odporu řekla: "I na smrt paní učitelka." Učitelku to rozčílilo. "Kdo by ještě zastoupil Charlotu? Nikdo kromě Loly? Nikdo by nešel na popravu namísto Charloty?" První se zvedl Bill a za ním Tom. Na moje očekávání se zvedly jen tito dva. "Kaulitzové by zastoupili Charlotu i na smrt?" Učitelka přišla pro Billa. Bill spolkl slinu a podíval se učitelce do očí. "Ano paní protože ..." Co chtěl říct? Vůbec jsem netušila o čem se zde paní učitelka ze žáky vyprávěla. "Protože co?!" skričala učitelka Billovi do tváře. "Protože ji mi ..." Znovu nedokončil větu přičemž si Tom sedl a rukama si zakryl tvář neboť věděl co chce Bill říct. "Dopovedz to a nezastavuj se!" Učitelka naléhala tak dlouho dokud z Billa nevytáhl i poslední slovo konce jeho věty. "Miluji ji stačí!" křikl Bill učitelce do tváře. Žáci dívala střídavě na mě a na Billa. Učitelka se nezmohla ani na jediné slovo kromě: "Bill a Charlote do ředitelny hned!"
Bill mě chytil za ruku a vytáhl ze třídy. Opřel o stěnu a chystal se něco říct. No namísto slov jsem cítila jeho rty na čele. Neovládla jsem se a pokračovala ja ale na tvář. Když učitelka otevřela dveře poskytli jsme jí nemilý pohled ....

Další díl s názvem :10.Oddělení

(Tento příběh byl fiktivní, žádná s událostí se nestala.)

Každý konec je něčeho začátek 8.Základy lásky

4. dubna 2010 v 20:57 | Kika & Veri |  Veri FF
Lola dala menší náznak Tomovi aby někam odešli a nechali jen nás dvou.Když už jsem tam stála jen já a Bill bylo velmi velké ticho. "Tak co budeš moje holka?" zeptal se Bill po dlouhém tichu.Nevedela jsem jestli mám říct ano či ne. "Já vím že nejsem ideální kluk snů ale myslím že nejsem špatný a mohl bych ti být věrný jako pes, a opravdu tě mám rád, velmi, velmi rád." Po tomto vyznání jsem už i já měla slzy v očích. " Budou to všichni vědět? " zeptala jsem se protože nevím jak na to zareagují ostatní, že chodím s největším rebelem školy Billem Kaulitzem. "A proč by to neměli vědět ty se stydíš za to, že by si chodila s někým takovým jako jsem já?" Viděla jsem jako jeho úsměv klesal směrem dolů. "Ne, ale ....." nevěděla jsem co mám říct jen abych neřekla právě to co si myslím. "Tak co dokonči tu větu chci slyšet co si myslíš." Jak naschvál mi to spravil řekl to co jsem nechtěla slyšet. "Já teď vůbec nemyslím na nic .. jen ... ano ale nechci abychom se někam spěchali, je ti to jasné?" Na Billovo obličeje bylo jasně vidět, že to pochopil .
/ 17:50 pondělí večer /
"Zlatko pojď dolů nějaký šarmantní mladík tě čeká!" skričala moje máma hned po otevření dveří. "Jdu!" skričala jsem když jsem šla dolů po schodech. "Ahoj!" milým úsměvem se na mě díval Bill s dveří. "Co  tu děláš?" Vypadal opravdu dobře.Svůj styl nezměnil ale vypadal nádherně nejraději bych se mu vrhla do náruče ale byla tu moje máma. "Přišel jsem pro tebe, obleč se a půjdeme mám pro tebe překvapení na které doufám, že nezapomeneš do konce života." Máma popošla ke mě a dala ruku na mé rameno, sklonila hlavu k mé a zašeptala do ucha: "Tak jdi vypadá jako celkem milý kluk, ale nezapomeň ať tě přivede do 23:00." Nikdy se moje matka takto nechovala a to mě ještě pustila do 23:00 venku? Buď si moje matka něco vypila nebo se mě chce zbavit.
Vešla jsem do pokoje otevřela skříň a lámala si hlavu co si asi obléknu. Nakonec jsem si dala dlouhé úzké černé rifle, modré tričko s krátkými rukávy kde byl nápis,, Lolita,,. Jelikož venku byla zima dala jsem si i černou mikinu a černé tenisky s bílými proužky po stranách. "Wau si nádherná." Polichotil mi Bill jakmile jsem sešla dolů po schodech. "Můžeme jít." prohlásila jsem když už moje máma stála a mávala nám do dálky.
"Tak kam to jdeme?" ptala jsem se nedočkavě. "No jdeme do nedalekého baru." Když jsem slyšela slovo bar zastavila jsem se. "To tam budeme jakože pít alkohol?" Bill se otočil ke mě a řekl: "Ne jen tam je pro tebe velké překvapení." Po 20 minutové cestě jsme konečně přišli k baru. Jmenoval se,, Sea Krebs,, (německy Moře krabů). Vešli jsme dnu.Nič tam nebylo neobyčejné. Bill mě nechal si sednout u stolu nejblíže k pódium. "Za chvíli se to začne." Nechápavě jsem se na Billa dívala a vůbec netušila o čem hovorí.Bill vstal a odešel, já jsem tam sama seděla a čekala na Billa. Na pódium vyšla hubená, vysoká žena která do mikrofonu řekla: "A teď chce jeden velmi milý kluk zazpívat své přítelkyni píseň." V mysli jsem doufala že to nebude Bill a neudělá trapas. Vždyť vůbec nikdy nezpíval před publikem. Na moje očekávání vyšel na pódium Bill a za ním Tom a další dva kluci. Bill přišel až k mikrofonu. "Ahoj jsme Tokio Hotel ,já jse jmenuji Bill Kaulitz a toto je můj bratr Tom a za ním jsou Gustav a Georg.Rozhodol jsem se zkusit zazpívat píseň pro mou polovičku kterou nadevše milujem.Toto je pro tebe Charlote."Očekávala jsem řev a škřípavé zvuky .No bylo to opravdu hezké ...

"Děkuji! Doufám, že se Vám píseň všem líbila." Seskočil dolů z pódia až ke mně. "Tak co jaké to bylo?" Tom zatím přinesl všem limonády. "Wau to si složil sám?" Tom se zasmál a řekl: "Básní o tobě celou dobu od tehdy což spolu chodíte, já jsem mu jen namluvil že za chvíli o tobě bude i zpívat no a stalo se." Bill stále čekal na odpověď zda se mi to líbilo. "No aha já jsem zapomněla bylo to opravdu krásné chytilo mě to za srdce." Dlouho jsme si povídali i s Georgem a Gustavem. Bavili jsme se a živě diskutovali o všem možným.Rozlúčili jsme se a Bill mě šel doprovodit domů.
/ 22:58 Pondělí /
"Tak ahoj." řekla jsem a při tom jsem viděla jen obrovskou černou tmavou věc před sebou.Vlastne jsem neviděla skoro nic jen nějaké obrysy. "Počkej to je jakože všechno? Očekával jsem víc." Trocha jsem to nepochopila tak jsem se raději zeptala co tím myslel. "Pojď blíž prosím." Podešla jsem k němu. "Zavři oči." Neváhala jsem a zavřela oči. Dokud jsem je měla zavřené cítila jsem jak mi něco dýchá na tvář. Najednou jsem cítila jak se jeho rty jemně dotkly těch mých.Jeho ruce byly na mém zádech a postupně šli pod triko. Kráčela jsem dozadu ale nechtěla jsem aby přestal s těmi jemnými polibky na rty. Bouchla jsem se o strom ale on se nedal vyrušit žádným zvukem. Po krátkých malých polibcích na rty odstoupil a řekl: "Očekával jsem něco takového." Proč přestal? Ptala jsem se sama sebe. "Ehm tak co bylo to špatné, líbal jsem se s dívkou poprvé doufám že to nebylo tak zlé?" Jeho ruce byly stále na mém zádech. Byli jsme jen malý kousek od sebe. "Ne bylo to nádherné měl jsi pravdu nezapomenu na tento den nikdy." Když to slyšel dal mi dlouhý a vstřícný polibek. Jeho ruce už byly zcela pod mým tričkem. Jeho polibky směřovaly na můj krk.Když už mě líbal na prsou jsem mu řekla: "Bill promiň ale já už opravdu musím." Vůbec mi nevadilo jak rychle jsme rozjeli naši lásku ale na sex jsem ještě nebyla připravena. Polibky mi nevadily ani doteky ale raději jsem mu řekla, že sex nechci mít. Vešla jsem do domu. "Wau to bylo nezapomenutelné." Prohlásila jsem když u jsem zabouchla dveře. Osprchovala jsem se a s velkou radostí ale i únavou jsem si lehla do postele když tu najednou mi pípnul telefon. Podívala jsem se na displej.Otvorila zprávu  od Loly v níž stálo: "Tak jaké to bylo, líbali jste se už? Promiň, že jsem tak zvědavá ale Tom mi už dal polibek na rty ale jen malý, jak daleko jste se dostali ty a Bill? A jinak Tom říkal, že ti zpíval píseň to muselo být krásné a romantické. No je to hodně otázek ale zítra ve škole mi to všechno pěkně řekneš. Tvá Lola. "Usmála jsem se a za chvíli jsem tvrdě usnula.

Další díl s názvem :9.Rozpoutaná válka

(Tento příběh byl fiktivní, žádná s událostí se nestala.)

Našel jsi mě,a zmenil mi život k lepšmu 1.díl

2. dubna 2010 v 18:14 | Kika& Veri |  Kika FF
Ahoj..takže píšu svojí první povídku-Našel jsi mě,a změnil mi život k lepšímu..Chci aby ste mi komentovali povídku upřímně..Nebude mi vadit,když mi napíšete že se vám to nelíbí...potřebuju upřímný názor..
  Ale chci aby ste se seznámili s postavou.. Hlavní postava se jmenuje Angel Schubert..K tomu se dostanu v povídce..Angel je malá-157 cm vysoká..je jí 16 a Billovi a Tomovi je v povídce 17...Angel je modrooká špinavá blondýnka,která má neskutečně velký talent a která miluje hudbu..Hraje na kytaru,na klavír, a na bicí.no a dál se dozvíte v povídce..
Přejí hezké čtení :)
-------------------------------------------------------

Každý konec je něčeho začátek 7. Láska po telefone

2. dubna 2010 v 13:40 | Kika & Veri |  Veri FF
V telefone se ozval hlas který jsem dobře znala. "Ty mě máš tak moc ráda?" mluvil s vystrašeným hlasem Bill. "Já ....." pot mi stékal po tváři a ruce se potili. Z úst mi nechtěl vyjít ani jediný ton ani hlásek."Odpověz prosím jen chci vědět zda byla pravda co si říkala?" nevěděla jsem co mám říkat. Jen jsem tam stála a držela v ruce mobil který jsem pevně držela i když jsem měla celou ruku mokrou. Po několika dlouhých a nepřetržitých minutách jsem nakonec zrušila hovor. Dlouho jsem přemýšlela co by se stalo pokud bych odpověděla a jak bych vlastně odpověděla v tom velkém stresu? Stále jsem si kladla stejné otázky ....
/Sobota /
Ráno jsem vstala a hned jsem si podívala hovory v mobile.Lola mi volala 4 krát a Bill 10 krát. Oblékla jsem se a šla k Lole. Když jsem jí všechno pověděla, myslela jsem si že zareaguje smíchem nebo se bude dívat jako kdybych já byla ta hloupá. Ne právě naopak všechno pochopila. "Takže ty sis myslela, že jsem to já a tak si mu vyznala lásku po telefonu?" Hned viděla moji odpověď. Celá zničena jsem prožila celou sobotu a neděli doma, zavřená ve svém pokoji.
/ Pondělí ráno /
Mohla jsem předstírat i silné bolesti břicha máma mě i tak poslala do té hloupé školy. Nechtěla jsem tam jít věděla jsem jak se bude Bill na mě dívat. Chtěla jsem se tomu pohledu vyhnout ale jakmile jsem vstoupila do třídy stál přede mnou.Bol krásný jako vždy jen jeho úsměv nebyl jako vždy.Lola si všimla že jsem zamrzla u dveří a tak mi rychle šla na pomoc."Promiň Bill mohl by si uhnout." řekla Lola. Bill ustoupil i když dobře věděl, že bez Loly bych musela všechno vysvětlit a odpovědět na jeho otázky.V tuto chvíli jsem byla ráda že je Lola moje nejlepší kamarádka. "Neboj všechno bude dobré." upokojovala mě Lola. "Nikomu si o tom neřekla, že ne?" zeptala jsem se když jsem se dostala z dlouhé kómatu."Ne jen Tomovi a ten to nikomu neřekne jemu můžeš věřit." Jak ho zmínila již byl při nás. Zíral chvíli na Lolu pak dlouhým pohledem na mě. "Mám to vysvětlit Billovi já, mám mu říct že to byl všechno jen omyl?" Tom se sám nabídl jako terč posměchu. "Ne, řekni mu že je to pravda." domnívala jsem že to bude nejsprávnější pokud mu nebudu lhát. "Cože!?" vykřikla Lola. "To snad nemyslíš vážně?" dívala a pořád na mě ukazovala prstem. "Už jsem ti odpustila tvoje hříchy, jsme znovu kamarádky, snažím se tě chránit před Billem neboť ví že si stydlivá ... ale takto si vyrovnávat účty přes Toma?"Tom ji chytil kolem pasu a dechl jí na krk. Lola usedla na židli a pomalu se uklidnila. "No dobře Tom jdi mu to říct." Tom dlouho neváhal a šel za Billom.My dvě jsme zůstali sedět dále od nich.Videla jsem Billem pohled který se měnil za každým Tomovým slovem. Konečně mu to řekl celé. Tom čekal horlivě na odpověď. Bill popošel k nám.Srdce mi začalo prudce bít. Chytil mě za ruku a řekl: "Mohla si mi to říct do očí sama, i já tě mám rád." Cože? Říkala jsem si sama pro seba.Muj svět se nezhroutil on se teprve staví na základech lásky.

Další díl s názvem :8.Základy lásky

(Tento příběh byl fiktivní, žádná s událostí se nestala.)


Mew mew power-obrázky

1. dubna 2010 v 11:15 | Kika & Veri |  Mew mew power
http://i99.photobucket.com/albums/l301/Heartless_Nobody/Vocaloids/Rin%20and%20Len%20Kagamine/KAGAMINE_RIN_by_zioru.gif
Veri osobný blog:Yellow-pribehy
Kika osobný blog:Avril-best-4ever

SB: