Květen 2010

11.Osudové setkání

8. května 2010 v 19:21 | Kika & Veri |  Veri FF
"Překáží to pokud ano půjdu s někým jiným ale nejraději bych šla s tebou už jen kvůli tomu že máš zítra narozeniny." Chápala jsem. Zaplatila jsem protože už bude skoro 19:00 a já jsem stále nepřestala utrácet peníze.S Lolou jsme se rozloučili před mým domem. "Jsem doma!" skřičela jsem tak aby máma slyšela. "Budeš večeřet zlatko?" volala máma z kuchyně. "Ne, už jsem jedla nikdo mi nevolal?" Vešla jsem do kuchyně a sedla si celá utahaná na židli. "No volal ti nějaký klulk jménem Marco znáš ho?" Když máma vyslovila Marco vůbec jsem nevěděla o kom mluví. "A zanechal mi nějaký odkaz?" Máma otevřela skříňku v níž byly samy misky a hrnce. Podala mi lístek na kterém stálo: "Ahoj. Vím že si nebyla doma ale bylo to důležité, musel jsem ti to říct hned. Budu mít bratra. Včera mi to máma řekla, jen tak jsem si řekl, že ti to budeš vědět první. Nepůjdeme to někde oslavit. Potom se ozvi. "Whuaaa Marco bude mít malého bratříčka říkala jsem si sama pro sebe. "Budu v pokoji mami, nevyrušuj mě." Máma mě chytla za ruku a přitáhla k sobě. Nevěděla jsem co chce. "Zlatko vím že zítra máš narozeniny ale nemohla by si se zítra postarat o svou sestru? Já budu v práci. Vím, že jsem ti slíbila, že budu doma ale nechci ztratit práci chápeš to ne?" Objala jsem mámu a přikývla.
Vešla jsem do pokoje. Moje malá sestra seděla na mé posteli a kreslila si s tužkami. "Co to kreslíš Mischa?" Sedla jsem si opatrně na postel tak abych nepohnula s přikrývkou na níž Mischa kreslila. "Toto jsem já, ty a máma." Kresba byla velmi pěkná i když postavy měly různé velikosti hlav. "A kde je táta?" Mischa zvedla hlavu a usmála se. "Tatínka tam nedám protože nás opustil. Ten si nezaslouží být na mé kresbě." Mischa měla pravdu když jsem měla 15 otec nás opustil. Jednoho dne se pobral a už nikdy se nevrátil. Ani máma ani já nevíme zda ještě žije. Nikoho to netrápí. Zranil mámu i mě. Největší bolest to však bylo pro mou malou sestru která tehdy měla jen 3 roky. Mischa měla tátu velmi ráda. Už od tehdy uplynulo mnoho let a Mischa se s tím smířila že táta se už nikdy nevrátí. "Zítra se o tebe budu starat víš o tom takže budeš poslouchat každé mé slovo." Mischa odložila tužky vzala lepící pásku a na zeď přilepila obrázek který nakreslila.
"Vždyť já tě poslouchám pořád." Opatrně jsem vzala polštář a hodila ho do Mischi. "Heh, polštářová bitva!" zkřikla Mischa. Už bylo pozdě. Máma pozhasínala světla. "Už spíte .." Podívala do mého pokoje kde jsem já spala na posteli a Mischa byla přitulená ke mně. Přikryla nás a nechala nás spát tak jak jsme byli.
/ 27.4 Sobota /
"Vstávej už je ráno." Když jsem otevřela oči nade mnou byl rozzářený malý obličejík mé sestřičky. "Kolik je hodin když mě už budíž?" Mischa zeskočila z postele vytáhla mi z kabelky mobil a ukázala mi ho. Na displeji bylo 9:47. "Ach bože máma už není doma?" Mischa popadla mobil a schovala jej zpět do kabelky přičemž kroutila hlavou. "Nenechala mi nějaký odkaz" Mischa zběha dolů do kuchyně. Vzala lístek ze stolu a běžela zpět za mnou do pokoje. "Tady máš, jen toto tam bylo." Lístek jsem si vzala. Byl dost dlouhý, byl to celý seznam prací co mám celý den dělat. "To nestihnu všechno sama udělat." Mischa vzala papír podívala na něj a usmála se. "Já ti pomůžu." Pohladila jsem ji po hlavě ale stále jsem věděla že jen mi dvě na to nebudeme stačit.
"Víš co zavolám Lolu zda nám nepřijde pomoct." Mischa vyskočila a s velikou radostí mě objala. Lolu měla moc ráda.
/ 14:13 Odpoledne Sobota /
"Tak to by mělo být všechno." Lola uklidila sama celé vrchní patro přičemž jsem já a Mischa utírala prach a myla okna. "A jak to vyřeším s tím koncertem mám jen dva lístky a ty musíš zůstat s Mischou doma ne? Lola měla vlastně pravdu, měla jen dva lístky a my jsme byly tři, a nemohla jsem Mischu doma nechat samou neboť má jen 6 let. "Tak víš co jdi na ten koncert s někým jiným já zůstanu s Mischou doma." Mischa mi zatáhla tričko přičemž jsem věděla, že chce něco říct. "Jdi s Lolou na ten koncert. Vždyť mě často hlídá paní Hairdcová. Vždy s ní hraji karty dokud neusnu. Nemohla by si jí zavolat? Určitě rada přijde a ty můžeš jít s Lolou na ten koncert, prosím." Naléhala Lola. "Když ji tak velmi chce tak tam zavolej." Lola se přikláněla k té lepší stránce. Zavolala jsem paní Hairdcovej. Do telefonu se zasmála a řekla že velmi ráda přijde.
/ 17:15 Večer Sobota /
Odjeli jsme z domu. Lola se velmi těšila na ten koncert Tokio Hotel.Před halou stálo velmi mnoho mladých dívek. Po 18:00 začali pomalu diváky pouštět do velké haly. Měli jsme místa velmi daleko od pódia. Šance že si nás někdo z kapely všimne je jeden k miliónu. Přesně v 19:00 zhasla světla. Zpěvák vyšel na pódium přičemž ho ani slyšet nebylo protože křik diváků ho překřičel. "Dobrý večer všem! Jsem rád že vás přišlo tolik na náš koncert! Je Vás zde více než 400 000. A proto jsem se s celou kapelou dohodl, že vyzveme dnes jednu dívku na pódium která si se mnou zazpívá libovolnou skladbu, kterou umí i ona zpívat. Tak můžeme začít! "Bylo to úžasné. Lola křičela jako o život. Já jsem tam jen stála a dívala na zpěváka kterého jsem kdysi milovala. Prošla písnička Schrei a zpěvák se chystal vytáhnout z několika tisíc dívek jen jednu." Vybírám si tebe! "Zatajený dech se uvolnil když jeho prst ukazoval mým směrem.

Další díl s názvem :12.Když vítr závěje vzpomínky

(Tento příběh byl fiktivní, žádná s událostí se nestala.)

Našel jsi mě,a změnil mi život k lepšímu 4.díl

1. května 2010 v 14:02 | Kika |  Kika FF
Když Angel přišla dom,nakoukla do obyváku a ujistila se,že její nevlastní otec tam není.Naštěstí nebyl.Asi byl v ložnici.Angel rychle proplula kuchyní,kdy si vzala rohlík a vodu a co nejrychlej zaplula do pokoje kde se cítila bezpečně.Měla menši pokojíček.Takovej utulnej.Ale za to měla velkou postel.Měla tam klavír,svojí kytaru-ještě po tatínkovi-stůl a na něm notebook.Měla tam ale i plakáty zvířat.Se zvířatama má velmi blízký vztah.Cíti se klidně když je má na stěnách kolem sebe.

   Angel si nachystala učení do školy,udělala ukol z matiky,vzala si notebook,rohlík a vodu a zalezla si pod peřinu do postele.Zapla notebook a šla na facebook.Online bylo jen pár lidí.Mezi nimi i Rose.Chvilku si spolu psali ale moc dlouho jim ot nevydrželo protože Rose byla už unavená a chtěla spát.Popřála Angel dobrou noc a šla si lehnout.Angel po chvíli taky.Vypla notebook,dala ho na noční stolek,zavrtala se do peřiny a pochvíli usla.

  Kolem 5 hodiny ráno uslyšela nějaké zvuky.Chvilku jí trvalo než rozeznala coje to za zvuky ale po chvíli zjistila,že jí někdo hází do okna kamínky.Vylezla z postele,došla k oknu a otevřela ho.Podívala se dolů z okna a uviděla Toma.

,,co tady děláš?"skoro zašeptala ospale.

,,Nudím se.Šel sem spat  brzo,protože sem byl unavenej.A vzbudil jsem se před hodinou a už nemoh spát." vysvětlil ,,Tak mě napadlo jestli bys nešla ven?"

,,tak jo.Za chvílu su dole" kývla.Věděla že už neusne doma nechtěla být.

Zavřela okno,rychle na sebe hodila oblečení-dříny,triko a mikinu-.Sepla si vlasy do dvou copů a odešla z pokoje.Napsala otcovi,že se šla projít s kámošem ven a odešla z domu.U dveří jí čekal Tom a ze široka se usmíval.

,,Jak si věděl,který je moje okno?"zeptala se,když se prcházeli parkem a mířili k jezírku.

,,no jak jsme včera šli k nám a ty sis dávala věci domu,viděl jsem tě v tom okně jak tam přeházíš.Takže sem tam házel kamínky a modlíl se,aby to nebyl pokoj tvých rodičů" vysvětlil Tom a usmíval se.Vzal Angel kolem boku.Angel se pod jeho dotekem zachvěla..Asi se zamilovala.Ale znala ho jen jeden den.Asi láska na první pohled.Ale prvně ho musí víc poznat.

Došli k jezírku a sedli si na lavičku.Najednou mezi nima bylo trapný ticho.Jen se na sebe tiše dívali.
Tom se jí podíval se jí podíval hluboko do očí.Angel v jeho očích vyčetla něžnost.Tom se kní pomalu začal přibližovat.Pořád se jí díval do oči.Angel se k němu taky přibližovala.Když už Tom měl obličej těsně u jejího, zavřel oči,a přitiskl své rty k jejim.Angel v sobě ucítila miliony pocitu.Tom ji začal pomalu a něžně líbat.Angel se ho chytla za krkem.Pomalu se líbali.Ale asi po 5 minutách se Angel odtrhla
,,tohle bychom neměli" uvědomila si.Nevěděla sama co se to sní děje.
,,máš pravdu" souhlasil Tom i když by chtěl moc pokračovat.
Chvilku mezi nimi bylo trapné ticho,ale pak se rozpovídali.Tom jí vyprávěl zážitky z turné a Angel měla křeče v břiše,jak se smála.Takhle si asi povídali hodinu.
Angel se podívala na hodinky a s hruzou zjistila že je už skoro půl sedmé.Její nevlastní otec vstává kolem 6 a vždycky příjde skontrolovat Angel jestli je doma.Už jednou se vytratila v noci ven s kámoškou a když přišla dom tak jí zliskal.
,,já už budu muset dom"Angel se zvedla z lavičky.
,,proč?" zajímal se Tom
,, musím si jít nachystat ještě do školy" zalhala.
,,ok.Doprovodím tě" nabídl.
Doprovodil ji až k domu se slovy,že se pro ní o půl osmí staví s Billem a pujdou spolu do školy.Angel mu to odkývla a zalezla do domu.
konec 4.dílu
http://i99.photobucket.com/albums/l301/Heartless_Nobody/Vocaloids/Rin%20and%20Len%20Kagamine/KAGAMINE_RIN_by_zioru.gif
Veri osobný blog:Yellow-pribehy
Kika osobný blog:Avril-best-4ever

SB: