Srpen 2010

Team 7

26. srpna 2010 v 14:43 | Kika & Veri |  Naruto


Sakura

26. srpna 2010 v 14:41 | Kika & Veri |  Naruto

Naruto-Kawai tlustoušci :))

26. srpna 2010 v 10:54 | Kika & Veri |  Naruto

Kusovka 0.1

10. srpna 2010 v 15:53 | Kika & Veri |  Kusovky

Návštevnost za 2.8. -8.8. 2010

10. srpna 2010 v 15:36 | Kika & Veri |  Duležité oznamy
Pondeli: 28
Utery: 10
Streda: 7
Ctvrtek: 15
Patek: 5
Sobota: 6
Nedele: 12

Celkem:83

Na to že sme nic nepřidávali od června je to dost :))

My Bill und Tom kresba

10. srpna 2010 v 15:28 | Kika & Veri |  Veri grafika

25.On se dozví vše z pohledu jiných

10. srpna 2010 v 15:20 | Kika & Veri |  Veri FF
Odpoledne jsem šla do třídy na biologii. Mou oblíbenou hodinu. Sedla jsem si jako vždy v každé učebně do zadu tak abych nebyla učitelům na očích. "Dnes si budeme přebírat Bičíkovce. Kdo nám něco o nich řekne?" Jako první jsem zvedla ruku. "Slečna Tyler zase jako jediná." - "Během jejich životního cyklu převládá u bičíku stadium. Rostlinné bičíkovci mohou mít chlorofyl a jsou proto z hlediska výživy autotrofné, živočišné bičíkovci jsou však vždy bez chlorofylu a proto jsou heterotrofní. Žijí buď volně, nebo jsou parazitické." Všichni na mě koukali jako kdyby jsem řekla nějakou novinku. "Výborně slečna Tyler zajímavé co všechno víte o bičínkovcích ale jsem ráda, že alespoň někoho zajímá biologie." Sedla jsem si. Skončila hodina a chtěla jsem jít se připravit na další nudnou hodinu. "Slečna Tyler počkejte." Obrátila jsem se a dívala na učitelku biologie.

24.Nejíst kvůli lásce

10. srpna 2010 v 15:19 | Kika & Veri |  Veri FF
/ Ráno, čtvrtek 5:48 /
Nemohla jsem usnout a převracela jsem se v posteli. Hodiny svítili ještě ve tmě na červeno.Nakoniec jsem vstala. Sedla jsem si na postel. Vzala mobil do ruky a snažila se vymazat s paměti,, jeho, číslo. Před sebou jsem stále viděla jeho obraz jako kdyby stačilo natáhnout ruku a on bude při mně. Ale to je nemožné on je určitě v posteli ze svojí Sofií. To co Charlota mluvila nebo si myslela nebyla zcela pravda. Bill raději jak by měl ležet s Sofií v posteli šel spát na gauč. Tom ho nechápal jak se může tak sexy ženě vyhýbat a říkat jí, že je s ní jen kvůli jejímu otci žádná láska mezi nimi není. Sofia doufala, že jednou ji bude milovat tak, jak se zamiloval do té Charloty. Sofia nikdy Charlotu neviděla ani v novinách, ani v televizi. Chtěla ji poznat a stále více se jí podobat. Chtěla být jako její napodobenina jen kvůli tomu aby ji Bill miloval. Nebylo to nejlehčí nic o ní nevěděla. Když Charlota seděla u sebe v pokoji a přemýšlela nad Billem ve stejnou dobu seděla Sofie za svým notebookem a snažila se získat informace o Charlote. Našla mnoho jejích fotek hlavně jako modelky. Byla krásná alespoň podle Billa.

23.Je snadné být na chvíli obyčejná?

10. srpna 2010 v 15:19 | Kika & Veri |  Veri FF
Velký potlesk. Lola nic neřekla jen tupě zírala na diváky. "Nemám slov slečny bylo to úžasné vy jednou budete slavné." Charlota sklonila zrak. Lola znovu vybuchla. "To si někam strčte!" Odhodila mikrofon a sešla i s Charlotou dolů s pódia. Nikdo nevěděl proč to Lola spravila. V autobuse zpět domů Charlota ani slovo ze sebe nedala. "Uvidíme se večer?" Zeptala se Lola před Charlotinim domem. "Ehmm promiň ale já dneska nemohu jdu s Nickem ven." Lola se usmála. "To nevadí užij si to." Stále se usmívala. Vešla do domu kde bylo ticho jako v hrobě. "Ble to nesním." Slyšela z kuchyně. Vešla do kuchyně, kde seděla Misha za stolem a otec. "Co se děje?" Zeptala se. "Nechce sníst oběd prý je to nechutné." Na talíři byla omáčka s rýží. "Přesně fuj nechutné, to nedám do úst ..." Namítala Misha. "Tak nebudeš obědvat vždyť si ani nevečerala." Misha se postavila. "No a? Když to nechci nenuť mě jdu do pokoje." Odešla naštvaně. Charlota jen pokrčila rameny. "Alespoň ty jsi se měla dobře?" Charlota usedla. "No tak docela ano." Otec vzal talíře a jídlo dal do koše. "Dnes večer máš něco v plánu?" - "Jo, jdu s Nickem ven." Otci skoro spadl talíř. "To jakože rande?" Charlota ho bouchla rameni. "Ne tati jdeme skládat kostky .. jdu do pokoje." Otec se otočil. "Já vím, že si to myslela arogantně." Charlota vyběhla do svého pokoje s úsměvem na rtech. Zatímco se Charlota pilně učila Bill to neměl tak snadné.


22.Normální život normálního děvčete

10. srpna 2010 v 15:19 | Kika & Veri |  Veri FF
Charlota vstala a šla do kuchyně. Vzala balíček poprcornu a dala ho do mikrovlné trouby. O chvíli přišla Charlota s miskou plnou popcornu do obývacího pokoje. O hodinu jejich otec vyhnal zpět do pokoje prý se chce dívat na sport. Lola se podívala na hodiny. "Sakra to už je deset? Měla bych jít domů promiň uvidíme se zítra ve škole dobře?" Rozloučili se a Lola odešla. Charlotin život byl znovu krásný, takový krásný jako před tím jak spoznala Billa. Osprchovala se a znovu usedla za stůl. V obývacím pokoji byl rachot. "Co se děje tati?" Přišli dolů Misha i Charlota. "Nic jen přebírám staré fotografie." Misha zvedla akorát tu fotografii kde byly s Billem na Hawai. Otec jí ji sebral z ruky a zadíval se na ni. "Co to tam máš?" Řekla s úsměvem Charlota no jakmile se podívala její úsměv zmizel. "Misha přines nějakou krabici dáme tam fotky které půjdou na půdu dobře?" Misha poslechla.

21.Zármoutek a bolest rodičů

10. srpna 2010 v 15:18 | Kika & Veri |  Veri FF
"Mladá paní vím, že nejste připravena na takové zprávy ale dítě je v kritickém stavu." Charlota nic neřekla. Jako kdyby se jí svět zastavil před očima. Je možné aby Bůh chtěl aby se to dítě nedožilo? Charlota se nadechla. V mysli se jí hrnulo mnoho otázek. "Vždyť jsme chtěli aby se nenarodilo ... je to vůle .." Sama se snažila utěšovat no slzy jí kanuly po tváři. Bill seděl na židli vedle postele. O hodinu později dítě zemřelo .. prý na nedostatek kyslíku v plicích. Je možné aby člověk ztratil všechno co měl předtím. Trvalo dlouho dokud se Charlota s toho dostala nebo spíš se z toho nikdy nedostane. Billa už nikdy nechtěla vidět. A jediný s kým držela stálý kontakt byla Lola ale mohla s ní mluvit pod jednou podmínkou pokud se rozejde s Tomem. Tak se také stalo. Tokio Hotel už byla jen minulost. Charlota začala chodit poslední rok na střední školu. Našla si mnoho kamarádů. No někteří ji stále odsuzovali kvůli tomu, že nechala Billa tak, přece mohla být slavná, kladli si všichni stejnou nebo spíše podobnou otázku. Bill každodenně věděl co jí řekl pro porodem. "Chci abys byla šťastná zda se mnou či beze mne". Ty slova nemohl dostat z hlavy ven. Toužil ji znovu vidět a držet ji v náručí. Pokračovali v kariéře a vydaly další CD s názvem humanoid. Bill chtěl poukázat na lidskost kterou měl ale ztratil. Smál se, ale stále myslel na ni, ve dne či v noci.


20.Bolí mě břicho

10. srpna 2010 v 15:18 | Kika & Veri |  Veri FF
"Víš, že je neslušné pokud za někým stojíš a si ticho až pokud ten někdo nezjistí, že si tam?" Bill nepochopil pointu. "Vůbec jak si se sem dostal?" Bill ukázal klíče. "Zaprvé dala si mi klíče a zadruhé tvůj otec nic nenamítal." Charlota naladila kyselou tvář. Misha vstala z postele. "Nechám vás tu myslím, že si máte co říct." Misha zavřela dveře no zůstala stát. Otec stál na chodbě s pohárem v ruce. "Proč si tu s pohárem když je prázdný?" Otec si dal prst na ústa ,na znak ticha. "Aha, ty chceš slyšet o čem se Charlota a Bill vyprávějí." Otec si praštil po čele. "Misha prosím je to moje dcera .." Misha se usmála a dobře věděla, co tím otec myslí. "Hej ale Charlota má už 17 a ne 13 takže se nemusíš bát, že by měla sex ... vlastně je těhotná takže ho s Billem už měla.

19.Talent po matce

10. srpna 2010 v 15:18 | Kika & Veri |  Veri FF
/ Pondělí 8:15 /
Otec i Misha už snídali no Charlota byla stále v pokoji. Otec šel za ní nahoru. "Klop, klop." zaklepal otec na dveře. "Dále." Otec vstoupil. Na zemi bylo mnoho oblečení a papírů. "Co si dělala?" Charlota neodpověděla. Otec zvedl jeden papír a začal číst: "Stojím na mostě, Čekám v tmě, Myslela jsem, že by si tu už měl být, Není zde nikdo, jen déšť, Žádné kroky na zemi, naslouchat, ale nic slyšet .." Charlota mu papír vytrhla z ruky. "Co to je Charlota?" - "Nic pro tebe prosím nech mě tak." Otec zakroutit hlavou. "Měla by ses najíst." Charlota popřemýšlela. "Pokud mi doneseš piano tak se najím dobře?" Otec souhlasil. Donesl tedy piano a Charlota se najedla. No pak otec odešel. Zůstal za dveřmi tak aby slyšel co Charlota dělá. Začala hrát.

18.Hra na špioni

10. srpna 2010 v 15:16 | Kika & Veri |  Veri FF
Muž se na nich podíval no jeho pohled upadl na Billa. "Takže toto je Bill, Tom, Georg a můj přítel Gustav." Pomalými kroky starce přišel až k nim. Zvedl hlavu tak aby viděl Billovi do očí. "Tebe někdo opustil chlapče?" Jako kdyby mu četl myšlenky. "Jak to víte?" Stařec se jen usmál. "Vidím to v tvých očích protože jsou jiné než ostatních tvých kamarádů, oni mají v očích strach ale ty tam máš naději, strach a to hlavní je láska." Bill nic neřekl. Veronica zamkla bránu a všichni šli do kuchyně. "Proč si přišla Veronica?" Zeptal se její otec. Bill předstoupil před starce a sklonil hlavu. "Potřebuji od Vás pomoc, prý víte vystopovat člověka podle telefonu a pokud by to šlo tak bych potřeboval vystopovat Dennyho Woufa." Stařec se usmál.

17.Znovu ve škole

10. srpna 2010 v 15:16 | Kika & Veri |  Veri FF
"Kolik ještě budeme čekat?" Zeptala se Veronica. Bill se podíval na hodiny. "Ještě 10 minut .." Bill si vzdychl. Stále nervózně bouchal nohou o zem. "Kup mi prosím kávu ..." poprosil Toma Bill. Tom vstal a přišel k automatu. Vybral kávu a přinesl ji Billovi. "Díky." O chvíli se ozvalo. "Let číslo 258 do Hamburku .. dostavte se k bráně 2. opakuji let číslo 258 do Hamburku dostavte se k bráně 2." Všichni vstali a přišli k bráně s číslem 2. Odevzdali letenky a sedli si do letadla. "Prosím sedněte si na místa. Let číslo 258 do Hamurku Vás vítá a přejeme Vám příjemný let, který bude přibližně trvat 8 hodin a 16 minut." Bill si vzdychl. "Osm hodin budu čekat to abych se alespoň vyspal." Tom i ostatní o chvíli usnuli. Bill jen seděl a hleděl z okna. Veronica si k němu sedla.

16.Nebylo to co bylo ?

10. srpna 2010 v 15:16 | Kika & Veri |  Veri FF
/ Sobota 3:40 /
Veronica se otočila v posteli. Přičemž bouchla Gustava do zad. "Co je nemůžeš spát?" Nic neodpovědela. "Ne nemůžu protože tu máme malé dítě a já nejsem na to zvyklá .. myslíš, že už Bill a Charlota skončili?" Gustav pokrčil rameny. Veronica vstala a namířila si to rovnou k Billovi a Charlote. Přišla tam ale Bill byl sám. "Bill kde je Charlota?" Bill pomalu otevřel oči. "Kdo? Kde?" Bill se vzbudil a poohlédl se kolem. "Charlota kde je?" Ptala se Veronica dokola. "Nevím ještě večer tu byla." Bill se postavil a podíval se po celém bytě. "Nikdy není." Bill si sedl na postel. "Bill mám hroznou zprávu ..." Strašila ho Veronica. "Co se stalo?" Otevřela skříň s oblečením ale žádné tam nebylo. "Kde její oblečení?" Billovi se hrnuly slzy do očí. Veronica si ohlédla postel a našla dopis ve kterém stálo: "Drahý Bill. Myslím, že to takto bude lepší. Odešla jsem ale to neznamená, že tě nemiluju. Stále tě miluji ale lepší to bude takto a prosím nehledej mě, nikdo neví moji adresu a číslo na mobil jsem si změnila.

15.Bez okolků do boje

10. srpna 2010 v 15:16 | Kika & Veri |  Veri FF
"Fajn všude ticho a konečně mohu rozběhnout můj plán s názvem,, Rozchod s Lukasem,, super kde začít?" Katy se oblékla a šla ven. Katy se obula a když chtěla jít ke dveřím stál tam Georg. "Kam jdeš?" Zeptal se jí. Katy nic neřekla. Charlota se postavila mezi dveře a dívala se na nich. "Co se děje?" Katy nic neřekla. "Chce někam jít a nechce mi říct kam." Charlota se podívala na Katy. Postavila se před ni. "Tak to alespoň mně naznač kam jdeš ať se nemusím bát." Katy nejprve popřemýšlela jak to Charlote naznačí. "Dnešní oběd byl dobrý ale místo těstovin .bych si." ukázala na prstech L. "Dala raději pizzu." a ukázala na George. Georg zdaleka nepochopil, o čem se Charlota a Katy vyprávějí. Charlota se usmála. "Jdeme spolu nakoupit oblečení pro moje miminko a při tom je to dámská jízda takže smůla Georg." Georg si vydechl. "Tak dobře, dávej si pozor Katy." Políbil ji a Katy vyšla ze dveří. Bill přiběhl ke dveřím. "Kam jdeš?" Zeptal se nešťastně. "Jdu něco nakoupit pro naše děťátko .." - "Jdu s tebou .." Charlota ho neuměla přesvědčit aby nešel. "Ale vždyť je to dámská jízda tak proč jde i Bill?" Zeptal se Georg. "Víš to je další důkaz, že je trochu dívka." Usmála se Charlota a odešla. Katy a Charlota si sedli do zadu a Bill za volant. "Tak kam to bude slečny?" - "Zavezeš nás do,, Boulevard des Bulles, prosím."

14.Domácí video

10. srpna 2010 v 15:15 | Kika & Veri |  Veri FF
Všichni se podívali na obrazovku kde viděli ženu vzdychat když právě rodila. "Ta žena rodí .." řekl Tom a vydechl si. "Ano, ta žena rodí ale na co se to dívá Misha za kazetu?" Bill se podíval na obal ale nic na něm nebylo napsáno. "Misha vytáhni tu kazetu." Misha zoskočila z pohovky a vytáhla kazetu z přehrávače. Na kazetě bylo napsáno, ,1989-1996,,. "Co jsou to za roky?" Zeptala se Charlota. Bill i Tom se usmáli. "To je video z našeho dětství, od narození až po rozvod našich rodičů." Misha vytrhla Billovi z ruky kazetu a zapnula ji. "Misha ne, vytáhni to ven!" Skřičel Bill. "Ne nech tak podíváme si to ale tu pasáž s porodem přetočíte." Tom vzal ovladač a přetočil celý porod.


13.Normálně nenormální den

10. srpna 2010 v 15:15 | Kika & Veri |  Veri FF
/Pátek 6:20 /
Brzy ráno se Gustav vybral pryč. Bill se převrátil na bok a vzdychl. "Komu šibe stávat tak brzy?" Zvedl hlavu a rozhlédl se. Ležel vedle Charloty a vedle ní byla Misha. "Charlota, Charlota; no tak se vzbuď!" Charlota bouchla Billa po ruce a spala dále. "Misha, jdi se podívat kdo odešel." Misha vstala a pomalými kroky přišla do chodby. Podívala se o viděla, že Gustavove tenisky chybí. Přišla zpět a lehla si. "Odešel Gustav." Bill se zamyslel kam mohl jít Gustav tak brzy ráno. "A jdi se podívat zda je zde Veronica." Misha si vzdychla a šla se podívat na Veronicu. "Jo, leží a spí, to by si mohl i ty zkusit a už mi prosím nech už mám klid." Misha zavřela oči a spala. Billa trápilo kam mohl Gustav jít. Charlota se probudila. "Netrap se je již dospělý může si dělat co chce." Charlota po do řečení věty usnula. I tak stále Bill nemohl usnout. Všude bylo ticho. Bill ležel do 7:00 a pak vstal. Šel do kuchyně a udělal si kávu. Tom vstal chvíli po něm. "Dobré ráno." Řekl Tom a zívnul si. "Dobré ráno." Odpověděl Bill. "Měl si rušnou noc?" Zasmál se Bill. "Heh, vypil jsem skoro dva litry vína a to jsem měl být střízlivý? Skoro jsem ani nenašel postel a ty chceš abych ještě jezdil na Lole? Ani náhodou usnul jsem jako dřevo a probudil jsem se až nyní."
Bill se zasmál. "Čemu se směješ?" Bill si sedl. "Tomu jak ty říkáš sexu ... že ježdění?" Tom si sedl. "No ano protože před Mishou nemohu mluvit sex proto je to ježdění." Bill se zamyslel. "Jen aby si to špatně nevyložila protože je ještě malá a pokud jí někdo řekne něco jako jezdit na někom, ne že to udělá je to přece Charlotina sestra a zaprvé zabila by nás protože jsme ji to naučili." Tom spolkl slinu. "Ale vždyť Charlota se nemůže naštěstí hýbat takže nám nic neudělá že?" Bill zakroutit hlavou. "Charlota má dobrou paměť, ona si počká do porodu a když už bude konec a ona se bude moci hýbat tak nás zmlatí do krve." Tomovi najela husí kůže. "Ty mě desíš děláš z ní příšeru .." - "Z koho dělá příšeru?" Řekla Charlota za Tomovými zády. "Aaa ty si mě vyděsila ..." řekl Tom. "Z koho dělá Bill příšeru?" Vypytovala se Charlota. "Noo .. z nikoho to jen tak jsme si povídali ..." Charlota věděla, že je řeč o ní protože je předtím slyšela jen chtěla vědět zda jí Bill dokáže lhát. "Bill o kom jste si povídali?" Bill se postavil a přišel ke Charlote. "Víš o tobě, vyprávěli jsme se o tom kdyby Tom naučil Mishu neslušné slova, že by si ho za to zabila až po porodu když se zotavíš." Charlota se posadila. "Tom neboj se, teď se nemáš čeho bát ale když zjistím, že si Mishu naučil nějakou hloupost nebo neslušné slovo tak si mě nepřej ..." Nahla se k Tomovi a tentokrát se Bill přelekl co jde Charlota udělat. Nahla se až k Tomovmu uchu a zašeptala: "To bude tvůj konec ..." Tom s vystrašený výrazem přikývl na souhlas. "Dobré ráno .." vešel do kuchyně Gustav. "Kde jsi byl?" Zeptal se Bill. "Jsi moje matka nebo co?" - "Ne jen chci vědět kde jsi byl!" Zvedl Bill hlas. "Nestarej se do mě dobře?!" - "Kluci dost!" Zakřičela Charlota. No oni se nadále hádali. Charlota nevěděla jak je uklidnit. Všichni v bytě se přebudili a přišli se podívat na představení v kuchyně. "Je mi zle ..." stačilo říct tři slova a už Bill stál u Charloty a držel ji v náručí. "Jsi v pořádku?" Bill chytil Charlotu za ruku. "Jsem v pořádku jen na mě přišla mdloba nic víc už je mi dobře když si při mně." Lola přišla jako poslední a podívala se na Charlotu a Billa. "Vím, že se milujete více než čokoláda a šlehačka ale Charlota tvoje sestra v obýváku se dívá na nějaké divné video kde jedna žena sténá." Charlota se postavila. "Tom když máš v obýváku porno a Misha si ho zapnula nepřej si mě." Všichni se přesunuli do obývacího pokoje. "Ahoj Charlot aha co sleduji." Všichni se podívali na obrazovku kde viděli ženu vzdychat když právě ..

Další díl s názvem :14.Domácí video

12.Holka jménem Veronica

10. srpna 2010 v 15:15 | Kika & Veri |  Veri FF
Bill tam stál beze slov a zíral na Gustava se ženou. Gustav si po chvíle všiml, že tam Bill stojí. Bill se usmál a tvářil se, že tam není. O chvíli vešla Charlota která usedla vedle té neznámé ženy. "Ach bože je těžké být těhotná a vy jste kdo? Co děláte v mém bytě?" Zeptala se nechápavě Charlota. Žena se odsunula víc ke Gustavovi. "Toto je Veronica a je to moje kamarádka." Řekl Gustav. "Kamarádka?" Posměšně řekl Bill. "Pokud je toto tvoje kamarádka, tak Charlota je moje kamarádka." Charlote to hned svitlo co a jak. "Takže toto je tvoje přítelkyně?" Gustav zakroutit hlavou. "Stále stojíš na svém názoru, že je to tvoje kamarádka? Tak dobře ukážu ti jak si se choval k ní jako ke kamarádce." Bill si sedl vedle Charloty. Pomalu jí líbal krk až se dostal ke rtům. Jemnými pohyby jí strčil jazyk do úst, ale po malé chvíle přestal a podíval se na Gustava. "Takže je to tvoje kamarádka nebo ne?" Gustav zakroutit hlavou. "Je to moje přítelkyně ale ještě spolu nechodíme takže ..." Charlota ho přerušila. "Máš snad 15? Nemusíte spolu chodit pokud chceš mít sex na jednu noc .." Bill se zasmál. "To bylo od tebe kruté Charlotka." Řekl mile jak když dost arogantně. Veronica se postavila. "Ty chceš mít se mnou sex na jednu noc? Myslíš si, že jsem poběhlice nebo co?" Křikla na chudáka Gustava. "Ne ovšem ne? To Charlota nemyslela doslovně, že ne?" Podíval se na Charlotu. "Ne .. ovšem ne ale u Gustava nikdy nevíš." Veronica usedla. Bill položil Charlote ruku na rameno a nahnul se k jejímu uchu. "Myslím, že bychom je tady měli nechat samých. Gustav už dlouho neměl přítelkyni tak ať si to užije." Zašeptal jí do ucha. Charlota vstala s pomocí Billa se postavila a oba odešla ven z pokoje. Gustav i Veronica slyšeli jako Charlota zamkla. Gustav nečekal a pustil se rovnou do akce. Po chvíli však jejich znovu vyrušil někdo. Druhé dveře do obývacího pokoje se rozletěly a Tom vešel i s Lolou. "Lola?" Vykřikl Gustav. Po jeho výkřiku Charlota vešla. "Oww krásně ti bříško roste ... si krásná i když budeš máma a i jinak Tom se ke mně vrátil a neuvěříš ale ten druhý co jsem ho zaměnila za Toma mě podvedl s mužem! Jo dobře slyšíš on mi to řekl až když jsem ho přistihla v posteli s mužem, že je gay. "Charlota usedla a začala si povídat s Lolou. Tom si sedl vedle Gustava. "Máte po akci Gustav .." zašeptal Tom. Gustav si vzdychl. Bill vešel do pokoje. Lola se zvedla a objala ho. "Wau nečekal jsem tě tu, vypadáš úžasně; vrátila jsi se k Tomovi nebo si tu jen na návštěvě?" - "Samozřejmě, že jsem se k němu vrátila vždyť kdo by nechtěl tak sexy muže." Bill si sedl a vyprávěl se s Lolou i spolu se Charlotou. Georg s Katy vešli do obývacího pokoje. Georg se zvítal s Lolou no Katy ji moc neznala. "Ahoj, já jsem Katy a ty musíš být Tomova bývalá, zda?" Lola se usmála. "Nejsem bývalá ale teď jsem s ním vrátila jsem se k němu a ty musíš být ta úžasná Katherina alias Katy o níž stále snil Georg." Katy i Georg se usmálo, sedli si a pustili se do rozhovoru s Lolou. Gustav si znovu vzdychl. "Už tu chybí jen Misha a Marco a jsme tady celá rodina." Když mluvil jméno Misha vešla akorát do dveří. "Charlot nekřičte chci spát." Podívala se na Charlotu no její pohled padl pak na Lolu. "Lola!" zkřikla a skočila jí do náruče. "Ahoj ty malá potvůrka jak si vyrostla normálně si krásná." Usmála se. Všichni se vesele bavili jen Gustav a Veronica seděli a tiše na sebe zazerali. "To vážně? Nevěřím ty si modelka Charlota?" Smála se Lola. "Já vím teď na to nevypadám ale ano vydělávám si tak." Tom přinesl alkohol.
/ Čtvrtek 22:57 /
Misha usnula. Charlota byla opřená o Billa který stále vesele vyprávěl bez ohledu na čas. Veronica spala v Gustavovom náručí. Gustav se jí hrál s vlasy a hladil ji po tváři. Charlota pomalu zavírala oči. "Usíná ti tvoje sluníčko." Řekla Lola a ohlédla se kolem sebe. "Všimli jste si, že prošlo šest let a každý je z každým? Bill je ze Charlotou a dokonce budou mít dítě a o pár měsíců se budou brát. Georg je nejšťastnější pokud je mu nablízku Katy; Gustav je s tou Veronicou a já jsem s Tomem . Vše se za šest let změnilo. " Lola si vzdychla. "Kde jsou ty časy když jsme si mysleli, že zůstaneme navždy samy?" Bill se pousmál a políbil Charlotu na čelo. "Časy se mění a my dospíváme, takže toto je náš život a řeknu to upřímně za nic bych ho nevyměnil. Vím, že Charlotine otěhotnění bylo nechtěné ale i tak ji budu milovat a stejně tak i moje dítě co s ní budu mít a víte proč ? "Všichni kroutili hlavami. "Protože existuje i láska na celý život a já jsem ji našel a nestydím se říci, že Charlotu miluju." Gustav se usmál. "I já Veronicu miluji .." Všichni se na něj podívali a dívali se jako jeho láska kvete k Veronice. Misha se probudila a otevřela oči. "Z malého semínka vykvete růže, každý okvětní lístek růže znázorňuje etapu života prožitou z jedinou osobou kterou milujete. To mi říkala máma když jsem jí řekla, že proč nás tatínek opustil a až teď jsem pochopila proč ..." - "Proč?" Zeptal se Georg. "Protože u něj všechny lupeny opadali a jeho láska uvadla, no u Gustava a Veronica růže ještě jen kvete takže láska neuvede ale u Billa a Charloty je růže v plné kráse a čeká na další etapu života." Bill si vzal Mishu k sobě. "Jsi taková chytrá a určitě budeš i krásná jako tvoje sestra to vím a vím i to, že tvoje máma tě dobře vychovala." Po dojímavé scéně všichni usnuli.

Další díl s názvem : 13.Normálně nenormální den

11.Dítě jménem Casandra

10. srpna 2010 v 15:15 | Kika & Veri |  Veri FF
/Čtvrtek 8:17 /
Katy s velkým hlukem probudila všechny v bytě. Charlota unaveně vstala a nasměrovala si to do kuchyně. "Co ti šibe?" Vykřikla Charlota. "Vždyť je už pozdě měli jste být už o 7:00 nahoru a dělat snídani; jsem hladová." Misha se vrhla na Katy. "Ty blb já chci spát .." Po výkřiku Mishi se všichni probudili. Gustav otevřel ledničku a povzdechl si . "Kdo měl jít nakoupit?" Zeptal se Tom. Georg zvedl ruku. Bill a a Tom vybuchly do smíchu. "Náš Georg ani neví co je to obchod a ty chceš aby šel nakupovat?" Zeptal se Bill, Tom se nadále smál. Katy zavřela ledničku a šla se převléknout. Převlečená Katy vzala klíče od auta. "Jdu s tebou, ale řídíš." Řekla s úsměvem Katy. Georg se pousmál a řekl: "Dobře." - "Pojďme do Billy." navrhl Gerorg se smíchem. "Dobře, ale pak půjdeme do sportovního obchodu." - "Oukej." řekl a zase se usmál. Po nákupech a příchodu domů byl v domě velký hluk, Charlota se s Billem hádala. Misha křičela, aby se přestali hádat a Tom se díval na televizi, který téměř překřičet jejich hádku a Mishin křik. "Ne  bude se jmenovat Erik!" Zakřičel Bill. "Erik?! Ne bude David!" Ještě hlasitěji zkřikla Charlota. "Nehádejte se už tolik nedá se přitom dívat televizor, bude se  volat Casandra a hotovo." S nervy na konci zakřičel hlasitým a výrazným hlasem Tom. V domě nastalo hrobové ticho. Až po 2,3 minutách se Bill a Cahrlota jednomyslně ozvali "Dobře." - "Kdo řekl, že to bude holka?" Nechápavě se zeptal Bill. "Co když to bude chlapec?" Charlota objala Billa a políbila ho na krk. "Fajn vyber si jméno ty." Nakonec Bill rozhodl aby se chlapec jmenoval buď Tom nebo Georg. Pro Toma i Georga to byla pocta. "A kdy má dítě přijít na svět?" Zeptal se Gustav. Charlota se zamyslela. "Asi myslím, že za 3 či 4 měsíce." Bill už snil a nenarozeného dítěte a o rodině, kterou bude možná mít. Tom i Georg se hádali, protože se nemohly shodnout jaké jméno bude nosit dítě. "A co Alejandro (Alechandro), mně se to líbí." řekl Gustav. Tom, Katy a Georg vybuchly do smíchu. "Co je vám směšné?" Uražený Gustav se schoval za Billa. "Uhm, to je cool odkud si to vzal?" Gustav přemýšlel 5 minut ale nevěděl si vzpomenout. "Nech to tak ..." - "Je mi zle ..." Charlota začala prudce dýchat. "Jsi v pořádku?" Lekl se Bill přičemž držel Charlotu aby neupadla. "Já .. je mi strašně špatně .." Tom se už nemohl dívat jako Charlota trpí a zavolal sanitku.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sestřička chlapců uklidnila a vysvětlila jim, že to byly jen kontrakce ale ještě jsem nerodila. Tom a Bill byly nejvíce vyděšení. Georg a Gustav jen čekali poslušně jako ovečky. Katy byla doma s Mishou a Lukasem, který ji uklidňoval.

/ V nemocnici /
"Můžu jít za ní?" Zeptal se Tom; Bill se horlivě postavil před Toma. "Já budu její manžel, já půjdu první." Sestřička se držela za hlavu. "Pane, vy jste její manžel?" Bill přikývl. "Ne, ne on lže!" Tom skřičel. "Víte co nikdo za ní nepůjde, odejděte odsud a nechte ji odpočívat, toto je nemocnice pokud neodejdete zavolám policii." Bill, Tom, Georg a Gustav šli do baru.

/ V Charlotinom bytě /
"Chci jíst!" Katy se nezabývala Mishou ale Lukasem. "Pokud mi nedáš jíst zavolám tatínka." Katy se naštvala a posadila Mishu vedle Lukase. Misha se podívala na Lukase a řekla: "Chci jíst tati ..." Lukas se začal smát, že si ho Misha spletla s Billem. "Čemu se směješ?" Katy přišla z kuchyně i s jídlem. "Právě mi tato holčička řekla otec." Katy spadlo všechno z ruky. "Co si ťuk ťuk, mami?" Katy posbírala jídlo a dala to do koše. "Ty si na nic mami a tatínek je líný, na dvě věci rodina ..." Lukas chytil nervy a do rukou vzal Mishu. "Kam s ní jdeš?" Lukas si to nasměroval do pokoje. Položil ji na postel. "Tady buď a dokud se neupokojíš zůstaneš zde!" Lukas zamkl pokoj. "Konečně máme čas jen pro sebe." Misha bouchala po dveřích a křičela, že to řekne své sestře. Lukas se natáhl a chtěl Katy obejmout, ale ona vstala; Lukas spadl a Katy šla odemknout dveře. "Promiň ale neříkej to Charlote dobře?" Misha uraženě vyšla ven z pokoje a namířila si to k Lukášovi. "Co chceš?" Zeptal se Lukas. Misha usedla na gauč. Pomalu se posouvala k Lukasovi. "Nepřibližuj se !" Misha vylezla Lukasovi na koleno a podívala se mu do očí. V Lukasově tváři byl vidět vztek ale i strach. Misha se přiblížila a v okamžiku kdy byla od jeho tváře pár centimetrů kousla ho do krku. Lukas automaticky reagoval na bolest a shodil ji. Misha spadla na zem. Katy přišla za Mishou. Misha plakala jak věděla. Najednou se otevřely dveře. Bill i ostatní vešli dovnitř. Tom, Georg a Gustav byly mírně mimo. Bill vletěl do obýváku a koukal na Katy. Lukas si rukou držel krk. "Co se děje? Katy chvíli máš hlídat Mishu a ty ji zatím mlátiš?" Katy se postavila a snažila se to Billovi vysvětlit. "Tvé řeči mě nezajímají dnes večer přijde Charlota s ní si to vybav." Katy zběha pro lékárničku a ošetřila Lukase.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dveře se otevřely a v nich stála Charlota. Bill se snažil pomoci tak abych se nenamáhala. Katy seděla v kuchyni. Bill mi všechno řekl; sedla jsem si oproti Katy a čekala vysvětlení. "No, ehmm víš půjdu rovnou k věci já za to nemůžu." - "Myslíš, že toto mi stačí?" Georg, Gustav a Tom přišli do kuchyně se podívat na představení. "Ty máš jediné štěstí, že se nemohu hýbat." Katy vstala a šla ven. Misha vzala Georga za ruku a přivedla ho za Katy. "Zde buď! " Přikázala Misha. Georg se opřel a díval do nebe. Katy stále sténala. "Vše se na dobré obrátí jen musíš doufat." Řekl mile Georg. Katy dlouho věděla, že může milovat srdcem osobu jen jednu. "Můžu?" Zeptal se Katy. Georg ji vzal za ruku a řekl: "Miluješ mě?" - "Dobře; pravda je ano." Georg nečekal a jako dárek usmíření ji políbil. "Wuáá!" vykřikla Misha. Georg se odtrhl od Katy. "Heh i já!" Vykřikla znovu. Katy se usmála. "Ještě si moc malá .." Misha se naštvala a kopla Katy do kotníka. Katy ztratila rovnováhu ale naštěstí ji Georg zachytil. Tom vyšel na balkon. "Co tu děláte? Já chci kouřit." - "A komu?" zeptala se Katy se smíchem na tváři. "Vy dva tu .. ehm ...?" Zeptal se Tom. "Nechodíš ty náhodou s Lukasem?" Katy se postavila. "No ano ale nevím jestli ho ho miluju." Tom vzal Mishu dovnitř. Bill přišel a vytáhl cigaretu a zapálil si ji. Udiveně se díval na Georga. "Ty si ale; myslím tebe Katy, dva uhm ... ty víš co chceš." řekl Bill s úsměvem. "Už mám toho po krk, rozejdeme se s Lukasem." Bill skoro spolknul cigaretu. "Cože?!" - "Mám ráda Georga takže s ním zůstanu a Lukas nech pálí do ..." Bill uhasil cigaretu. "Wau si dobrá, raději jdu protože se zadusím." Georg vešel dovnitř a venku zůstala jen Katy a Bill. O chvíli se z vnitřka ozval hluk. Bill vešel dovnitř a viděl jak se Gustav líbá s nějakou ženou.

Další díl s názvem : 12.Holka jménem Veronica

10.Tohle vše je vtip ?

10. srpna 2010 v 15:14 | Kika & Veri |  Veri FF
Lukas o 5 minut slezl z Katy. "Co to bylo?" Lukas se udiveně díval. "Víš maluji obrazy a přemýšlel jsem o tom, že bych namaloval nejen geometrické tvary ale i lásku; víš u tebe cítím něco, které se jmenuje buď přátelství nebo je to láska." Katy se rozzářily oči štěstím. "No, nevím chodíš s někým?" Zeptal se Lukas. "No, já s nikým nechodím; proč máš zájem?" Slovo,, máš zájem, řekla Katy jen náhodou. "Heh, ne já přítelkyni mám, ale si milá a mám rád dívky, které nechodí kolem hořké kaše." Katyina radost klesla, když jí Lukas řekl, že má přítelkyni. "Odvezu tě domů?" Katy přikývla.
/ Před Charlotiním domem 22:16 /
"Tak uvidíme se zítra v 8:00" Katy se rozloučila a celá zničena vyšla po schodech až do bytu. Katy otevřela dveře a na chodbě stál Georg. "Asi chceš vysvětlení, že?" Georg přikývl. "No, sešlo by se; proč si se ke mně tak chovala, když chceš konec tak řekni, já se s tím nějak smířím." Katy objala Georga. "Ne, on má přítelkyni a já tě nechci ztratit, vím, že mi věříš a tak ti řeknu pravdu; zamilovala jsem se do něj pohledem ale tebe miluju pořád." Georg si výdýchnul. "To je v pořádku a jak se ten chlapec jmenuje?" - "Lukas Fric proč znáš ho?" Georg se zamyslel. "Nechodí on náhodou s Nicol?" - "Ale vždyť Nicol chodí s tím francouzským klukem ne?" pomyslela si Katy. Georg popřemýšlel. "Ne chodí s ní, ale pak ho podvádí rovnou před nosem." Katy se rozzářily oči, znovu. Georg se usmál. "Máš ještě šanci ho získat." Katy v hloubi srdce cítila, že ji má Georg rád a proto ji nechá aby byla s tím koho má opravdu ráda.
/ Středa 8:40 /
"Heh, přišla si nějak pozdě .." řekl Lukas s kofolou v ruce. "No ... přišla a někoho jsem ti přivedla." Za ruku vedla Nicol s jejím francouzským přítelem. "Nicol?" Zvolal udiveně. "Ty? Ty tady pracuješ?" Nicol se skryla za svého francouzského přítele Nicolassa. "Nicol, je konec." Lukas chytil Katy za ruku a odvedl ji do pokoje. Když Nicol chtěla vejít zabouchl její Lukas dveře před nosem. "Nevěřím, že mě podvedla." Mluvil beznadějně Lukas. "Konečně si mi ukázala pravdu děkuji, Katy." začalo hrobový ticho. "Myslím, že pokud by si chtěla .. teda nevím, ale mohli bychom ..." Katy pochopila o co jde Lukasovi. "Jsem ráda, že tě to napadlo, ano velmi ráda." Lukas ji chytil za ruku a políbil ji.
/ Středa 12:18 /
"Uhm, musím jít." Řekla Katy. Když otevřela dveře stála tam Nicol. Katy se snažila projít kolem Nicol nenápadně ale nepodařilo se. "Stůj ty kráva, co mi ukradla přítele." Katy se postavila do bojové pozice. "Co? Já tobě? Ještě jednou a uvidíš!" - "Uvidíme a co?" Nicol se postavila oproti Katy. Dlouhý monolog se protáhl až na nadávky a vulgarizmus. Nicol se rozehnala po Katy. No když otevřela oči před sebou uviděla Lukase a George, kteří na jednou řekli: "Zkus se jí dotknout a lituješ to!" Nicol se bez zaváhání rozehnala po Katy, no namísto Katy vrazila Lukasovi přímo do tváře. "To si neměla!" Katy se naštvanala a jednou ranou položila Nicol na zem. "Stačí!" Zvolal Lukas. "Nechme ji tak hlupani." plyvnul na ní Lukas. Nicol měla obrovský monokl a všude bylo hodně krve. "Rozbila jsi mi hubu!" Nicol ledva vyprávěla. Lukas, Georg a Katy odešli a nechali jí tam ležet v krvi.

Další díl s názvem : 11 .Dítě jménem Casandra

9.Lidskost

10. srpna 2010 v 15:14 | Kika & Veri |  Veri FF
"Misha!" vykřikl Bill ale až po několika minutách začal cítit ukrutnou bolest v zápěstí. Slzy se mu nahromadila v očích. Tom se jen pousmál. "Čemu se směješ!" Zvolala jsem. "Vždyť ji může mít zlomenou a o pár týdnů se máme brát!" Tomův úsměv ovisl. "Je mi to líto ale za to může tvá sestra!" - "Ne za to můžeš ty kdyby si nepřišel, kdyby si se do mě nezamiloval, kdybychom se neznali bylo by všechno lépe!" Tom se zastavil, jeho pohled upadl na Zem . "Kdybychom se neznali, tak by si neznala ani Billa, ani jednoho z nás, byla by si ty a jen ty, takže to litovat nemusíš." Dlanemi jsem otřela Billovou tvář. Jeho zápěstí bylo oteklé a celé červené. "Je to zlomené, Gustav! Zavolej sanitku, hned!" Zvolala jsem. O hodinu měl Bill ruku ovázanou. Díky Bohu neměl ji zlomenou ale pouze naraženou, podle doktora se to bude léčit asi 3 týdny. Bylo odpoledne a v domě bylo ticho. Georg s Katy seděli v kuchyni a hleděl z okna. Katy o chvíli zazvonil mobil. "Prosím." Hluboký nádech a prudký výdech. "Ahoj Katy, tady je máma, přejdu rovnou k věci; už si dost stará na to aby jsi si vydělávala peníze sama, takže už ti nebudu měsíčně posílat peníze, promiň, ahoj." Katy se nestihla ani nadechnout a máma už složila. Georg se stále díval do okna. "Musím si najít práci." Řekla Katy po tichu vtom se Georg rozesmál. "Čemu se směješ?" - "Myslím, že nejsi schopná si vydělat vlastní peníze, protože podle mě si ještě malé dítě." Katy se rozzuřila. Georg ji uklidnil. "Tak dobře vezmu tě k jedné ženě, která ti pomůže najít si práci." Katy se šla převléknout. O půlhodinu stála Katy před malou hnědovláskou, asi 48 roční. "Ow takže ty si Katherine Joy Marie Handler, Umm jsi pěkná, tak nám ukaž svůj talent." Talent? Jaký talent? Katy se rozesmála. "Promiňte, ale já mám talent jen rozházet pokoj." Paní na chvíli odešla. "Toto je Lukas Fric, bude tě vyučovat." Katy se rozzářily oči. "Ahoj ty si Katherine?" - "Prosím, hovor mi Katy, Lukas v čem mě budeš vyučovat?" Lukas vzal Katy za ruku a odvedl ji do pokoje. Mohlo projít i několik hodin ale Katyin pohled byl stále upřený na Lukase. "Tak měla bys už jít je pozdě, doprovodím tě domů." No v tom Georg vešel do místnosti. "Ehm kdo jste?" - "Jsem její ..." Katy mu stoupla na nohu. "Auu ..." - "To je můj kamarád." Georg věděl která bije. "Ano, přesně kamarád; vzpomněl jsem si, že už musím jít, pá." Katy se stále dívala na Lukase. "Mohu něco vyzkoušet?" Zeptal se Lukas. "J. .. o." Vykoktala ze sebe Katy. Lukas se nahnul k ní. Tváří i tělem se opíral o její tělo i tvář. Katy zrudla. "Neboj jen něco zkouším." Katy to bylo jedno, jí stačilo jen aby byl při ní co nejdéle.

Další díl s názvem :10.Tohle vše je vtip ?

8.Fiktivný sebevražda

10. srpna 2010 v 15:14 | Kika & Veri |  Veri FF
Po 3 či 4 minutách Georg vstal a odešel. Nik nevěděl kam. Katy plakala a plakala. Nejprve ji opustí Marco a nyní i Georg. V zoufalství začala křičet a volat tak aby se její Marco vrátil. Jedině co docílila je, že se všichni okolní sousedé se stěžovali. Georg přišel a za sebou tahal mokrého Marca. "Co se stalo?" Katy se vrhla Marcovi do náruče a ani jí nevadilo, že je mokrý. Georg si vydechl, sedl si. "Byl na mostě, často tam chodí chudáci, kteří trpí a chtějí přijít o život." Bylo to zvláštní, jak mohl Georg vědět kam šel Marco? "Jak si věděl kde bude?" - "Vždyť říkám, chodí tam zoufalce z lásky." Katy nezajímalo jak ho našel, pro ní bylo hlavní, že je tu a neztratila ho. Marco jen stál a hleděl mi do očí. v jeho očích bylo vidět nenávist, bohužel
smutek a smrt před očima. Byl celkem mrtvy, ne opravdu ale v hloubce duše jeho láska zahynula spolu s ním. Po půl hodině Katyinej radosti jsme se
šli dívat Tv, jedině mě žralo, že jsem vinna jak se Marco cítí. Seděli jsme a koukali jsme na zprávy. "Já se chci dívat na pohádku." Zkřikla naštvaná Misha a vytrhla Tomovi z ruky ovladač. Misha horlivě přepínala přičemž se jí Tom snažil vzít ovladač z ruky. "Stop! Přepni to zpět!" Vykřikl Bill. Misha z velkým křikem přepnula na zprávy. Moderátorka říkala: "A teď nejnovější zprávy ze showbyznysu, Bill Kaulitz (20) a jeho bratr dvojče Tom Kaulitz (20) se rozhodly rvát o Billovou nastávající. Hrozivé záběry z domu Charloty Denisy Lizy Tyler (18), kde se dva bratři skoro až zmlátili do krve. Všechny popisy sedí tak, že Charlota podvádí Billa z jeho vlastním bratrem, tedy Tomem. Bude teď svatba? Jak se Bill rozhodne? S kým zůstane Charlota? Tyto otázky zůstanou nezodpovězeny. "Bill se rozhněval, jaké fámy to o něm říkají. "Budu se na tu stanici stěžovat." - "Ne, ne pak o tobě bude více a více fámů, raději to nech tak i tak nemají důkazy." Bill si sedl. Katy přišla z kuchyně s velkou tácem na níž byl pudink. Misha se rozběhla a jako první si pudink vzala. "Chcete i vy?" Tom zakroutil hlavou. Gustav si vzal hned, po něm i Georg. Já jsem vstala a vzala jsem i pro sebe i pro Billa, ale ten nechtěl a Marcovi jsem ani nabízet nemusela protože jsem věděla, že nebude chtít. Už se stmívalo a já jsem šla uložit Mishu do postele. "Dobrou noc" řekla jsem a políbila jsem Mishu na čelo. "Dobrou noc, Charlot a nyní se vezmeš s Tomem?" Její otázka mi vyrazila dech. "Ne, proč si to myslíš?" Misha se zakryla. "Protože máš ráda Billa ale Toma máš také ráda, kterého si vybereš?" Zavřela jsem dveře a lehla jsem si do postele. O chvíli přišel Tom. "Co tu děláš když tě tu najde Bill zabije tě!" Tom se jen usmál. "Předtím jsem něco nedokončil." Jeho slova mě deseli. "Co si nedokončil?" Tom se pomalu přibližoval. Jelikož jsem ustupovala byla jsem již u zdi. Tom byl stále blíž a blíž. Nakonec mě Tom ztuha objal. Lekla jsem se. "Čekala jsem, popravdě něco víc jako například silný polibek." Nejhorší na tom bylo, že když mě Tom objímal Bill vešel do pokoje. Nečekal a odtrhnul Toma ode mne - "O co si koleduješ?" Tom ustoupil. Bill se rozohnal ,naštěstí otevřela dveře Misha a Bill si zlomil ruku, přičemž praštil rukou do dveří. "Ááá vy se perete Charlot řekni mému tatínkovi a mému druhému tatínkovi aby se neprali."

Další díl s názvem :9.Lidskost

7.Pro tebe ,má lásko

10. srpna 2010 v 15:13 | Kika & Veri |  Veri FF
"Vstávej sluníčko už je ráno." Budili mě polibky Billa. Pomalu jsem se přetočila a usmála se. Když jsem se koukla kolem sebe neležely jsme v posteli jen já a Bill ale všichni a vlastně to nebyla postel ale pohovka. "Takže jsme tu vlastně všichni spali?" Bill jen přikývl. Všichni jsme se pomalu probouzely a lehkými až skoro tanečními kroky jsme šli do kuchyně. Dali jsme si snídani. Při snídani se Bill na Toma ani na Marca nepodíval asi ho žralo to, že chtějí mě a já chci jen jeho, ale nevím proč je pak nešťastný když jsem s ním."Podal bys mi prosím džus, Tom?" Zeptala jsem se ho to protože džus byl nejblíže při Tomovi. No, Bill vstal a vytrhl z ruky Toma džus a podal mi ho. "Ehm, kluci jak dlouho se budete takto zbytečně hádat?" Zeptala se Katy. Georg se usmál. "To není hádka ale menší výměna názorů a popravdě nic neřekli." Katy se zamračila. "I tak mezi nimi je spor a toto já v mém domě ... ehm tedy v Charlotinom domě. Promiň." Jsem ráda, že se omluvila ale je zvyklá vyhazovat lidi ze svého domu. "Ale on za všechno může!" Vykřikl Bill. "Ne stop, zde se bít nebudete." Postavila jsem se před Billa. "Tak půjdeme ven" - "Ne ani tam ani zde ani nikde jinde prostě bít se nebudete." Bill si sedl. "To by stačilo Tom ty se vrať k Lole a Marco jsem ve slepé uličce nevím co dělat si fakt krásný muž ..." - "ehmmm ..." zakašlal Bill. "No tak dobře ale je krásný nevím po kom ale je krásný ale musíš se s tím vypořádat, že já s tebou nikdy nebudu chápeš?" Marco vstal a obešel mě. Směřoval ke dveřím. "Kam jdeš?" Zeptala se Katy. Marco jen praštil dveřmi. Katy vyběhla a podívala se na chodbu. Marco tam nebyl. "Je venku, nastupuje do auta!" Zvolal Gustav. Všichni jsme se podívali z okna ale jediné co jsme viděli bylo jeho auto jako odchází. "Doufám, že se mu nic nestane." Strachovala se Katy, byl to přece její bratr. "Katy, ty máš jen bratra?" Katy se usmála. "Ne, měla jsem i sestru ale ta ... žije s rodiči ..." Její odpověď se mi nezdála. No ostatný byly v klidu. "To není pravda řekni mi pravdu ,Katy známe se už dost dlouho a myslím, že mi neříkáš pravdu." Katy si vzdychla. "Tak Vám řeknu celý příběh .... moje sestra měla 14 a já jsem měla jen několik měsíců a Marco měl asi 3 nebo 4 roky. Jelikož moje sestra Barbora byla ve stádiu kdy chtěla partnera tak se začala divoce oblékat a malovat se. Každým dnem se měnila a dělala ze sebe horší a horší věc. Když si našla chlapce jménem Thomas všechno se ještě zhoršilo. V noci utíkala z domu bez toho aby to rodiče věděli. Prostě vyšla oknem a vrátila se až něco nad ránem. Chodila za školu. . prostě všechno bylo vzhůru nohama. Máma s tátou si s ní nevěděli co dělat. No vše se obrátilo když nachytala Thomase jak se líbá z její nejlepší kamarádkou myslím, že se jmenovala Alice. Barbora se rozplakala a utíkala od auta pryč. Thomas utíkal za ní. Stáli na silnici a Thomas jí to vysvětloval. Barbora stále plakala. Bylo už po škole a školní autobus už byl plný žáků a tak řidič dupnul na plyn. Na cestě stála pouze Barbora a utírala si slzy zatímco Thomas stál na chodníku a odhováral ji aby se s ním rozešla. Autobus se pomalu blížil k Barboře no ta si to nevšímala a Thomas byl příliš zaneprázdněn přemlouváním. Když už byl autobus vzdálený jen několik metrů začal troubit. Barbora zvedla hlavu a poslední co řekla byla slova,, Pro tebe, má lásko,, a pak ji ten autobus srazil. Byla v kritickém stavu a poslední operaci nepřežila. "Katy se hrnuly do očí slzy. Všichni kolem byli zticha a pečlivě sledovaly co řekne dál Katy. "Vždy, když máma o ní hovořila Marco odešel ale jelikož jsem měla v tedy jen několik měsíců neznala jsem Barboru, jestli jsem ji poznala, jestli je to jen moje sestra v srdci ji mám. Dozvěděla jsem se, že jsem měla sestru až když jsem měla 10 let a prohlížela jsem si fotografie když byl Marco malý a vedle něj vždy bylo děvče. Zeptala jsem se mami kdo to je a máma mi vyprávěla příběh při kterém se mi do očí hrnuly slzy. Proto se o Marca tak bojím protože nechci ztratit dalšího sourozence . "Katy se rozplakala přičemž ji Georg objímal. "Neboj nic se mu nestane." Uklidňoval ji Georg. "Ale co když ho také srazí auto nebo co pokud spáchá sebevraždu?" - "Ne to by ti nespravil a přece by se kvůli Charlote nezabíjel." Bill se postavil přede mě. "Co si  tím myslel, že by mu Charlota nestála za to?" - "Oww no myslím, že stačí pokud se Katy jen bojí o bratra a nemusí Vás dvou oddelovat." Bill i Georg si sedli. O chvíli přišla Katy zpráva v níž stálo: "Je konec ne tebe ale mě." Katy se rozplakala a my jsme nevěděli jak ji uklidnit. Nevědeli jsme kde se právě Marco nachází ani zda ještě žije ...

Další díl s názvem :8.Fiktivný sebevražda
http://i99.photobucket.com/albums/l301/Heartless_Nobody/Vocaloids/Rin%20and%20Len%20Kagamine/KAGAMINE_RIN_by_zioru.gif
Veri osobný blog:Yellow-pribehy
Kika osobný blog:Avril-best-4ever

SB: