Veri FF

25.On se dozví vše z pohledu jiných

10. srpna 2010 v 15:20 | Kika & Veri
Odpoledne jsem šla do třídy na biologii. Mou oblíbenou hodinu. Sedla jsem si jako vždy v každé učebně do zadu tak abych nebyla učitelům na očích. "Dnes si budeme přebírat Bičíkovce. Kdo nám něco o nich řekne?" Jako první jsem zvedla ruku. "Slečna Tyler zase jako jediná." - "Během jejich životního cyklu převládá u bičíku stadium. Rostlinné bičíkovci mohou mít chlorofyl a jsou proto z hlediska výživy autotrofné, živočišné bičíkovci jsou však vždy bez chlorofylu a proto jsou heterotrofní. Žijí buď volně, nebo jsou parazitické." Všichni na mě koukali jako kdyby jsem řekla nějakou novinku. "Výborně slečna Tyler zajímavé co všechno víte o bičínkovcích ale jsem ráda, že alespoň někoho zajímá biologie." Sedla jsem si. Skončila hodina a chtěla jsem jít se připravit na další nudnou hodinu. "Slečna Tyler počkejte." Obrátila jsem se a dívala na učitelku biologie.

24.Nejíst kvůli lásce

10. srpna 2010 v 15:19 | Kika & Veri
/ Ráno, čtvrtek 5:48 /
Nemohla jsem usnout a převracela jsem se v posteli. Hodiny svítili ještě ve tmě na červeno.Nakoniec jsem vstala. Sedla jsem si na postel. Vzala mobil do ruky a snažila se vymazat s paměti,, jeho, číslo. Před sebou jsem stále viděla jeho obraz jako kdyby stačilo natáhnout ruku a on bude při mně. Ale to je nemožné on je určitě v posteli ze svojí Sofií. To co Charlota mluvila nebo si myslela nebyla zcela pravda. Bill raději jak by měl ležet s Sofií v posteli šel spát na gauč. Tom ho nechápal jak se může tak sexy ženě vyhýbat a říkat jí, že je s ní jen kvůli jejímu otci žádná láska mezi nimi není. Sofia doufala, že jednou ji bude milovat tak, jak se zamiloval do té Charloty. Sofia nikdy Charlotu neviděla ani v novinách, ani v televizi. Chtěla ji poznat a stále více se jí podobat. Chtěla být jako její napodobenina jen kvůli tomu aby ji Bill miloval. Nebylo to nejlehčí nic o ní nevěděla. Když Charlota seděla u sebe v pokoji a přemýšlela nad Billem ve stejnou dobu seděla Sofie za svým notebookem a snažila se získat informace o Charlote. Našla mnoho jejích fotek hlavně jako modelky. Byla krásná alespoň podle Billa.

23.Je snadné být na chvíli obyčejná?

10. srpna 2010 v 15:19 | Kika & Veri
Velký potlesk. Lola nic neřekla jen tupě zírala na diváky. "Nemám slov slečny bylo to úžasné vy jednou budete slavné." Charlota sklonila zrak. Lola znovu vybuchla. "To si někam strčte!" Odhodila mikrofon a sešla i s Charlotou dolů s pódia. Nikdo nevěděl proč to Lola spravila. V autobuse zpět domů Charlota ani slovo ze sebe nedala. "Uvidíme se večer?" Zeptala se Lola před Charlotinim domem. "Ehmm promiň ale já dneska nemohu jdu s Nickem ven." Lola se usmála. "To nevadí užij si to." Stále se usmívala. Vešla do domu kde bylo ticho jako v hrobě. "Ble to nesním." Slyšela z kuchyně. Vešla do kuchyně, kde seděla Misha za stolem a otec. "Co se děje?" Zeptala se. "Nechce sníst oběd prý je to nechutné." Na talíři byla omáčka s rýží. "Přesně fuj nechutné, to nedám do úst ..." Namítala Misha. "Tak nebudeš obědvat vždyť si ani nevečerala." Misha se postavila. "No a? Když to nechci nenuť mě jdu do pokoje." Odešla naštvaně. Charlota jen pokrčila rameny. "Alespoň ty jsi se měla dobře?" Charlota usedla. "No tak docela ano." Otec vzal talíře a jídlo dal do koše. "Dnes večer máš něco v plánu?" - "Jo, jdu s Nickem ven." Otci skoro spadl talíř. "To jakože rande?" Charlota ho bouchla rameni. "Ne tati jdeme skládat kostky .. jdu do pokoje." Otec se otočil. "Já vím, že si to myslela arogantně." Charlota vyběhla do svého pokoje s úsměvem na rtech. Zatímco se Charlota pilně učila Bill to neměl tak snadné.

22.Normální život normálního děvčete

10. srpna 2010 v 15:19 | Kika & Veri
Charlota vstala a šla do kuchyně. Vzala balíček poprcornu a dala ho do mikrovlné trouby. O chvíli přišla Charlota s miskou plnou popcornu do obývacího pokoje. O hodinu jejich otec vyhnal zpět do pokoje prý se chce dívat na sport. Lola se podívala na hodiny. "Sakra to už je deset? Měla bych jít domů promiň uvidíme se zítra ve škole dobře?" Rozloučili se a Lola odešla. Charlotin život byl znovu krásný, takový krásný jako před tím jak spoznala Billa. Osprchovala se a znovu usedla za stůl. V obývacím pokoji byl rachot. "Co se děje tati?" Přišli dolů Misha i Charlota. "Nic jen přebírám staré fotografie." Misha zvedla akorát tu fotografii kde byly s Billem na Hawai. Otec jí ji sebral z ruky a zadíval se na ni. "Co to tam máš?" Řekla s úsměvem Charlota no jakmile se podívala její úsměv zmizel. "Misha přines nějakou krabici dáme tam fotky které půjdou na půdu dobře?" Misha poslechla.

21.Zármoutek a bolest rodičů

10. srpna 2010 v 15:18 | Kika & Veri
"Mladá paní vím, že nejste připravena na takové zprávy ale dítě je v kritickém stavu." Charlota nic neřekla. Jako kdyby se jí svět zastavil před očima. Je možné aby Bůh chtěl aby se to dítě nedožilo? Charlota se nadechla. V mysli se jí hrnulo mnoho otázek. "Vždyť jsme chtěli aby se nenarodilo ... je to vůle .." Sama se snažila utěšovat no slzy jí kanuly po tváři. Bill seděl na židli vedle postele. O hodinu později dítě zemřelo .. prý na nedostatek kyslíku v plicích. Je možné aby člověk ztratil všechno co měl předtím. Trvalo dlouho dokud se Charlota s toho dostala nebo spíš se z toho nikdy nedostane. Billa už nikdy nechtěla vidět. A jediný s kým držela stálý kontakt byla Lola ale mohla s ní mluvit pod jednou podmínkou pokud se rozejde s Tomem. Tak se také stalo. Tokio Hotel už byla jen minulost. Charlota začala chodit poslední rok na střední školu. Našla si mnoho kamarádů. No někteří ji stále odsuzovali kvůli tomu, že nechala Billa tak, přece mohla být slavná, kladli si všichni stejnou nebo spíše podobnou otázku. Bill každodenně věděl co jí řekl pro porodem. "Chci abys byla šťastná zda se mnou či beze mne". Ty slova nemohl dostat z hlavy ven. Toužil ji znovu vidět a držet ji v náručí. Pokračovali v kariéře a vydaly další CD s názvem humanoid. Bill chtěl poukázat na lidskost kterou měl ale ztratil. Smál se, ale stále myslel na ni, ve dne či v noci.

20.Bolí mě břicho

10. srpna 2010 v 15:18 | Kika & Veri
"Víš, že je neslušné pokud za někým stojíš a si ticho až pokud ten někdo nezjistí, že si tam?" Bill nepochopil pointu. "Vůbec jak si se sem dostal?" Bill ukázal klíče. "Zaprvé dala si mi klíče a zadruhé tvůj otec nic nenamítal." Charlota naladila kyselou tvář. Misha vstala z postele. "Nechám vás tu myslím, že si máte co říct." Misha zavřela dveře no zůstala stát. Otec stál na chodbě s pohárem v ruce. "Proč si tu s pohárem když je prázdný?" Otec si dal prst na ústa ,na znak ticha. "Aha, ty chceš slyšet o čem se Charlota a Bill vyprávějí." Otec si praštil po čele. "Misha prosím je to moje dcera .." Misha se usmála a dobře věděla, co tím otec myslí. "Hej ale Charlota má už 17 a ne 13 takže se nemusíš bát, že by měla sex ... vlastně je těhotná takže ho s Billem už měla.

19.Talent po matce

10. srpna 2010 v 15:18 | Kika & Veri
/ Pondělí 8:15 /
Otec i Misha už snídali no Charlota byla stále v pokoji. Otec šel za ní nahoru. "Klop, klop." zaklepal otec na dveře. "Dále." Otec vstoupil. Na zemi bylo mnoho oblečení a papírů. "Co si dělala?" Charlota neodpověděla. Otec zvedl jeden papír a začal číst: "Stojím na mostě, Čekám v tmě, Myslela jsem, že by si tu už měl být, Není zde nikdo, jen déšť, Žádné kroky na zemi, naslouchat, ale nic slyšet .." Charlota mu papír vytrhla z ruky. "Co to je Charlota?" - "Nic pro tebe prosím nech mě tak." Otec zakroutit hlavou. "Měla by ses najíst." Charlota popřemýšlela. "Pokud mi doneseš piano tak se najím dobře?" Otec souhlasil. Donesl tedy piano a Charlota se najedla. No pak otec odešel. Zůstal za dveřmi tak aby slyšel co Charlota dělá. Začala hrát.

18.Hra na špioni

10. srpna 2010 v 15:16 | Kika & Veri
Muž se na nich podíval no jeho pohled upadl na Billa. "Takže toto je Bill, Tom, Georg a můj přítel Gustav." Pomalými kroky starce přišel až k nim. Zvedl hlavu tak aby viděl Billovi do očí. "Tebe někdo opustil chlapče?" Jako kdyby mu četl myšlenky. "Jak to víte?" Stařec se jen usmál. "Vidím to v tvých očích protože jsou jiné než ostatních tvých kamarádů, oni mají v očích strach ale ty tam máš naději, strach a to hlavní je láska." Bill nic neřekl. Veronica zamkla bránu a všichni šli do kuchyně. "Proč si přišla Veronica?" Zeptal se její otec. Bill předstoupil před starce a sklonil hlavu. "Potřebuji od Vás pomoc, prý víte vystopovat člověka podle telefonu a pokud by to šlo tak bych potřeboval vystopovat Dennyho Woufa." Stařec se usmál.

17.Znovu ve škole

10. srpna 2010 v 15:16 | Kika & Veri
"Kolik ještě budeme čekat?" Zeptala se Veronica. Bill se podíval na hodiny. "Ještě 10 minut .." Bill si vzdychl. Stále nervózně bouchal nohou o zem. "Kup mi prosím kávu ..." poprosil Toma Bill. Tom vstal a přišel k automatu. Vybral kávu a přinesl ji Billovi. "Díky." O chvíli se ozvalo. "Let číslo 258 do Hamburku .. dostavte se k bráně 2. opakuji let číslo 258 do Hamburku dostavte se k bráně 2." Všichni vstali a přišli k bráně s číslem 2. Odevzdali letenky a sedli si do letadla. "Prosím sedněte si na místa. Let číslo 258 do Hamurku Vás vítá a přejeme Vám příjemný let, který bude přibližně trvat 8 hodin a 16 minut." Bill si vzdychl. "Osm hodin budu čekat to abych se alespoň vyspal." Tom i ostatní o chvíli usnuli. Bill jen seděl a hleděl z okna. Veronica si k němu sedla.

16.Nebylo to co bylo ?

10. srpna 2010 v 15:16 | Kika & Veri
/ Sobota 3:40 /
Veronica se otočila v posteli. Přičemž bouchla Gustava do zad. "Co je nemůžeš spát?" Nic neodpovědela. "Ne nemůžu protože tu máme malé dítě a já nejsem na to zvyklá .. myslíš, že už Bill a Charlota skončili?" Gustav pokrčil rameny. Veronica vstala a namířila si to rovnou k Billovi a Charlote. Přišla tam ale Bill byl sám. "Bill kde je Charlota?" Bill pomalu otevřel oči. "Kdo? Kde?" Bill se vzbudil a poohlédl se kolem. "Charlota kde je?" Ptala se Veronica dokola. "Nevím ještě večer tu byla." Bill se postavil a podíval se po celém bytě. "Nikdy není." Bill si sedl na postel. "Bill mám hroznou zprávu ..." Strašila ho Veronica. "Co se stalo?" Otevřela skříň s oblečením ale žádné tam nebylo. "Kde její oblečení?" Billovi se hrnuly slzy do očí. Veronica si ohlédla postel a našla dopis ve kterém stálo: "Drahý Bill. Myslím, že to takto bude lepší. Odešla jsem ale to neznamená, že tě nemiluju. Stále tě miluji ale lepší to bude takto a prosím nehledej mě, nikdo neví moji adresu a číslo na mobil jsem si změnila.
 
 

Reklama

http://i99.photobucket.com/albums/l301/Heartless_Nobody/Vocaloids/Rin%20and%20Len%20Kagamine/KAGAMINE_RIN_by_zioru.gif
Veri osobný blog:Yellow-pribehy
Kika osobný blog:Avril-best-4ever

SB: